Ceturtdiena, 03 janvāris 2013 15:51

AS «Grindeks» rīko «Profesiju dienas» skolēniem

AS «Grindeks» jau ceturto gadu rīko «Profesiju dienas» skolēniem, kuri interesējas par ķīmiju un farmāciju. Šogad tās notiks no 1. februāra līdz pat 10. maijam. «Profesiju dienās» varēs piedalīties 9.-12. klašu skolēni no visas Latvijas. Pieteikšanās ilgst līdz 20. janvārim.

 

AS «Grindeks» piedāvā 9.-12.klašu skolēniem tuvāk iepazīties ar izvēlētajām profesijām, darba pienākumiem, ikdienu un gūt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem. Uzņēmums piedāvā ielūkoties šādās profesijās: ķīmiķis, ķīmijas tehniķis-analītiķis, ķīmiķis-analītiķis, mikrobiologs, vecākais ražošanas farmaceits, farmācijas tehnologs, farmaceitiskās produkcijas ražošanas operators, reaktora operators, iecirkņu vadītājs un iekārtu operators, kā arī uzzināt par citu darbinieku pienākumiem. Vienas dienas laikā skolēni varēs saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem par nozari, darba iespējām un ikdienas darbu, apskatīt ražošanas iecirkņus, praktiski darboties laboratorijās un gūt zināšanas labāko «Grindeks» speciālistu pavadībā.

«Grindeks» valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „Katru gadu rīkot „Profesiju dienas skolēniem” mūs mudina skolēnu zinātkāre, neapsīkstošā interese un prieks skolēnu acīs. Tas motivē uzņēmumu neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt pilnveidoties, jo redzam, ka Latvijā ir potenciāli jaunie ķīmiķi, farmaceiti, mikrobiologi un citi tik nepieciešamie zinātnieki.” Uzņēmums jau ceturto gadu rīko „Profesiju dienas skolēniem”. Katru gadu skolēnu interese par ķīmiju un farmāciju arvien palielinās. Pēdējos divos gados „Profesiju dienās” piedalās 40 skolēnu gadā. Kopā pēdējos četros gadus „Profesiju dienās” piedalījušies 138 skolēni un gribētāju skaits turpina augt.

«Grindeks» Personāla departamenta vadītāja Inese Kalēja: „Galvenā „Profesiju dienu” iecere ir veicināt skolēnos interesi par ķīmiju, dabaszinātnēm un karjeras iespējām farmācijas nozarē. Profesijas izvēle ir nozīmīgs solis katra cilvēka dzīvē un reizēm par konkrētām profesijām ir tik daudz nezināmā, tāpēc šī projekta ietvaros skolēniem ir iespēja iepazīt ar farmācijas jomu saistīto profesiju specifiku un kur vēl labāk iegūt pieredzi kā ikdienas darbā, kad skolēnus ar savu profesiju iepazīstinās pieredzējuši un kompetenti speciālisti. Šeit pilnībā attiecināms teiciens „Labāk vienu reizi redzēt, nekā simts reizes dzirdēt!”. Ceram, ka dienas laikā gūtie iespaidi rosinās skolēnos daudz motivētāku attieksmi pret konkrētu mācību priekšmetu apgūšanu.”

Lai pieteiktos vakantajām vietām, skolēniem jāsūta pieteikums un motivācijas vēstule uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Motivācijas vēstulē jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt „«Grindeks»” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Ar pilnu profesiju aprakstu var iepazīties «Grindeks» fonda „Zinātnes uz izglītības atbalstam” mājas lapā grindeksfonds.lv.

 

Par «Grindeks»

«Grindeks» ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Uzņēmumā strādā 969 darbinieki. 70% darbinieku ir augstākā izglītība.  

«Grindeks» sadarbība ar Latvijas mācību iestādēm turpinās jau daudzus gadus, un 2012. gadā vien uzņēmumu ekskursijās apmeklēja 381 skolēns, savukārt 86 studenti uzņēmumā izgāja praksi.  

Vairāk informācijas par uzņēmumu – www.grindeks.lv Sekojiet uzņēmuma informācijai: Twitter.com/AS_«Grindeks»; Twitter.com/AO_«Grindeks»; Youtube.com/«Grindeks»LV; www.draugiem.lv/grindeks 

 

Kontakti „Profesiju dienu” interesentiem:

Sintija Seņka-Sevastjanova AS „«Grindeks»” personāla attīstības speciāliste

Tel.: 67083302
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Lasīts 1304 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 03 janvāris 2013 16:01
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi AS «Grindeks» rīko «Profesiju dienas» skolēniem