Trešdiena, 05 novembris 2014 22:16

LU Ķīmijas fakultāte atzīmē 50 gadu jubileju

Jau pusgadsimta garumā Latvijas Universitātes (LU) ķīmiķa gars sevī lieliski apvieno šķietami nesavienojamo – pamatīgas zināšanas un precizitāti ar nenoliedzami radošu, pat māksliniecisku, pasaules skatījumu.

Ķīmijas fakultātes aktivitātes dažādos publiskos pasākumos, kā „Staro Rīga”, Muzeju nakts, Zinātnieku nakts u.c., ir atmiņā paliekošas un sniegušas lielu ieguldījumu arī kopējā Latvijas Universitātes tēla veidošanā.

Šo sestdien, 8.novembrī, Ķīmijas fakultāte atzīmēs 50.jubileju. Svinības sāksies ar svētku aktu LU Lielajā aulā plkst. 14:00. Tam sekos absolventu un darbinieku salidojums plkst. 17:30 Ķīmijas fakultātes telpās K.Valdemāra ielā 48.

Pasākumā aicināti piedalīties ne vien fakultātes darbinieki un absolventi, bet arī LU vadības pārstāvji, viesi no citām izglītības un pētniecības iestādēm, kā arī sadarbības partneri no industrijas. Par godu svētku reizei tiks izdota arī fakultātes jubilejas grāmata.

 

Ilze Grante

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi LU Ķīmijas fakultāte atzīmē 50 gadu jubileju