Sākusies iepriekšparakstīšanās uz iZvaigzne sērijas interaktīvo mācību materiālu “Ķīmija 8. klasei”!

No 2014. gada 11. marta līdz 31. martam ir iespējams iepriekšparakstīties un iegādāties jauno interaktīvo mācību materiālu “Ķīmija 8. klasei”. 

Tā pilnā cena ir 29.99 EUR, bet iepriekšparakstīšanās akcijas laikā to var iegādāties ar atlaidi – par 22.49 EUR. Iepriekšparakstīšanos var veikt gan privātpersonas, gan juridiskās personas visās Apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcās. Veikto pasūtījumu varēssaņemt, sākot no 2014. gada aprīļa Apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcā, kurā veikts pasūtījums. 

Izmantojiet iespēju mācīties mūsdienīgi, saņemot 25 % atlaidi interaktīvā mācību materiāla iegādei iepriekšparakstīšanās akcijas laikā!

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt Apgāda Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupai uz tālruni 67350773 vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Kas ir šis materiāls skolēniem? Mācies, atkārto, nostiprini un papildini zināšanas aizraujošā veidā pie datora, kad vēlies!

Ko gūs skolotāji? Ietaupiet laiku, izmantojot jau sagatavotus interaktīvos mācību materiālus, kas veidoti atbilstoši LR IZM noteiktajām valsts standarta pamatizglītībā prasībām ķīmijā! Interaktīvā mācību materiāla satura konsultanti un recenzenti ir Mg. chem. Mihails Haļitovs un Pāvels Pestovs.

Ko gūs vecāki? Šī ir iespēja sekot līdzi skolēna mācību progresam mūsdienīgā veidā, redzēt viņa pieļautās kļūdas un mācībām patērēto laiku, kā arī būt pārliecinātiem par to, ka skolēns apgūst attiecīgajā klasē nepieciešamo mācību vielu.

Saturs. Interaktīvais mācību materiāls “Ķīmija 8. klasei” aptver tematus, kuri saskaņā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas standartu ir jāapgūst pamatskolēniem 8. klasē. “Ķīmija 8. klasei” ir šādas 7 nodaļas: “Darbs ķīmijas laboratorijā”, “Vielas un to īpašības”, “Vielu mikropasaule”, “Vielas daudzums un ķīmiskās reakcijas”, “Gaiss un gāzu īpašības”, “Skābes, bāzes un sāļi”, “Ūdens un šķīdumi” (kopā 28 temati).

Interaktīvā materiāla struktūra. Materiāls ir sadalīts nodaļās, katra no tām satur atbilstošos tematus. Savukārt katrs temats aptver vairākus apakštematus. Katra temata sākumā ir satura lapa ar saitēm uz visiem tematā iekļautajiem apakštematiem, kā arī informatīvais “palīgs” – logs, kurā ir paskaidrots, ko skolēns uzzinās, apgūstot konkrēto tematu, kā arī tas, kas viņam jau ir jāzina temata labākai izpratnei. Katra temata pēdējā ir uzdevumu pārskata lapa, kurā iespējams redzēt, kā veikts katra apakštemata uzdevums – uzrādīts pareizo atbilžu daudzums un kļūdu skaits. No šīs uzdevumu pārskata lapas iespējams atgriezties uz jebkuru apakštematu.

Teorija. Visbiežāk katrs apakštemats sākas ar pavisam kodolīgu tēmas izklāstu teksta veidā, kā arī viegli uztveramās animācijās un video, izmantojot praktiskus piemērus vai demonstrācijas. Papildinformācija, interesanti uzziņu materiāli, jēdzienu skaidrojumi un biogrāfijas “paslēpušās” saišu veidā blakus teorijas un uzdevumu sadaļai. Uzklikšķinot uz šīm saitēm, skolēns gan uzzinās dažādus interesantus faktus, gan varēs veikt virtuālus eksperimentus un aplūkot animācijas.

Uzdevumu veidi. Uzdevumi ir ļoti dažādi – sākot no aprēķinu veikšanas uzdevumiem, attēlu un jēdzienu savienošanas uzdevumiem vielas labākai izpratnei un beidzot ar eksperimentu simulācijām. Uzdevuma izpildes laikā interaktīvais materiāls “ziņo” par pieļautu kļūdu vai pareizi veiktu soli, izmantojot atbilstošu skaņas signālu vai izvērstu skaidrojumu teksta, animācijas vai attēla veidā. Grafiskais kļūdu skaitītājs norāda, kā veikts attiecīgais uzdevums, kā arī motivē skolēnu nekļūdīties uzdevuma izpildes laikā.

Uzdevumus jebkurā brīdī var ērti atstatīt un pildīt no jauna, aplūkot pareizās atbildes, nodzēst nepareizās, kā arī izmantot virkni palīgrīku – vārdnīcu ar materiālā izmantoto jēdzienu skaidrojumiem, biogrāfijām, kalkulatoru aprēķinu veikšanai, kā arī ķīmisko elementu periodiskā tabula.

DVD iespējas. iZvaigzne sērijas interaktīvā mācību materiāla DVD lietotāja saskarne ir intuitīvi viegli uztverama un ar lietotājam draudzīgu grafisko noformējumu. Ir iespējams no materiālā iekļautajiem tematiem veidot pašam savus sarakstus, kā arī mainīt tos, atlasot vēlamās lapas no jebkuriem izvēlētiem tematiem un pārbīdot tās sev vēlamā secībā. Var apskatīt un dzēst visu sarakstu visus rezultātus, meklēt konkrētus tematus, izmantojot atslēgas vārdus, veidot piezīmes, kā arī aplūkot palīdzības materiālus – gan video, gan pdf formātā.

Tehniskā specifikācija: 1 GHz Intel Pentium III vai līdzvērtīgs procesors; 512 MB RAM; ar DirectX 9 savietojama videokarte ar 128 MB pieejamu atmiņu; 1,2 GB vietas uz cietā diska; DVD lasītājs; Microsoft Windows 7, Vista, 2000 vai XP; Adobe Flash Player 8 vai jaunāks.

Apgūsti eksaktos mācību priekšmetus aizraujošā veidā! Izmanto iZvaigzne sērijas interaktīvo mācību materiālu “Ķīmija 8. klasei”!

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Sākusies iepriekšparakstīšanās uz iZvaigzne sērijas interaktīvo mācību materiālu “Ķīmija 8. klasei”!