Biedrības “Latvijas ķīmijas skolotāju asociācija” paziņojums

Ar prieku izsludinām atklāto ķīmijas olimpiādi. Šoreiz netipiskā laikā - maijā. Lūgums nodot informāciju saviem skolēniem, kolēģiem un citiem interesentiem! Gaidām jaunos ķīmiķus no 8. līdz 12. klasei (drīkst pildīt arī jaunāku klašu skolēni, bet viens skolēns vienā klasē).

Olimpiādi rīkosim 13. maijā (sestdienā), kā ierasts plkst. 10.00. https://ej.uz/AKO-2023 

Norises vietas ierastās, taču ne visas, kas kādreiz (lūgums apskatīt pieteikšanās formu). Ja kāds ir gatavs vēl uzņemt dalībniekus, lūdzu, dodiet ziņu, iekļausim Jūs norises vietu sarakstā, lai Jūsu un tuvējie skolēni varētu olimpiādi pildīt iespējami tuvu dzīvesvietai.

Olimpiādē šoreiz uzdevumus un atbildes veidosim tā, lai varētu izmantot atbilžu lapas, līdz ar to nevajadzēs ņemt līdz savas burtnīcas.

Otra izmaiņa - mēģināsim darbus labot decentralizēti - kopīgā standartizācijas sanāksmē vienojoties par kritērijiem, līdz ar to aicinām pieteikties jūs darbu labošanai!

LĶSA valdes vārdā,

Ilmārs Rikmanis

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Lasīts 2561 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 21 marts 2023 00:28
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Biedrības “Latvijas ķīmijas skolotāju asociācija” paziņojums