Pirmdiena, 25 oktobris 2021 20:54

Sagatavošanas kursi ķīmijā vidusskolēniem

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF) sadarbībā ar ķīmijas skolotāju Dr. paed. Mihailu Gorski organizē sagatavošanas kursus ķīmijā.

Mihails Gorskis strādā Iecavas vidusskolā kopš 1972. gada, kur māca ķīmiju, savā laikā mācījis arī dabaszinības un bioloģiju. Ilggadējā pedagoga profesionālā darbība cieši saistīta arī ar dabaszinātņu skolotāju kvalifikācijas celšanu, viņš ir vietnes www.kimijas‑sk.lv veidotājs un zinātniskais redaktors, portālu www.uzdevumi.lv materiālu autors un konsultants un http://www.yaklass.ru (Maskava, Krievija) ķīmijas sadaļas metodiķis, ir Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācijas līdzdibinātājs, ilgus gadus bija LĶSA valdes loceklis. M. Gorskis ir arī 166 zinātnisko un metodisko publikāciju autors un līdzautors.

Nodarbību mērķis ir sagatavot ieinteresētos valsts vidusskolēnus  studiju uzsākšanai un sekmīgai turpināšanai RTU, kā arī palīdzēt sagatavoties valsts centralizētajam eksāmenam ķīmijā.

Paredzētas divdesmit četras nodarbības katra trīs stundu apjomā, kurās apskatīs ķīmijas pamatkursa izpratnei un apgūšanai nepieciešamās tēmas. Aplūkoto tēmu pilnīgai izpratnei un zināšanu nostiprināšanai skolēniem patstāvīgai risināšanai tiks piedāvāti tematiski uzdevumi. Uzdevumu risināšanas gaitas galvenie aspekti tiks analizēti nodarbību laikā.

Nodarbību plāns un uzņemšanas noteikumi atrodami šeit.

Lasīts 938 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 26 oktobris 2021 07:41
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Sagatavošanas kursi ķīmijā vidusskolēniem