Aicina pieteikties ceturtajam semināram "Beta"

Valsts izglītības satura centrs organizē ceturto praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts bioķīmijai.

Seminārs tiek organizēts 10.–12. klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese par mikrobioloģiju un bioķīmiju, kuri izstrādā zinātniskās pētniecības darbu vai savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar šo zinātni. Seminārs notiks 2019. gada 7. decembrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1, Rīgā) Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūtā, 439. telpā.

Seminārā plānota lekcija par šūnas vielmaiņas regulācijas principiem un praktiskais darbs laboratorijās “Aerobais un anaerobais oglekļa metabolisms šūnā”. Seminārs plānots no pulksten 10.00 līdz 16.00.

Semināram aicināti pieteikties 10.-12. klašu skolēni līdz 2019. gada 2. decembrim, aizpildot anketu: https://forms.gle/vhq6jTnGjbzCo7da9

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, dalība seminārā tiks apstiprināta izskatot motivāciju dalībai seminārā. Apstiprinājums dalībai seminārā tiks izsūtīts individuāli uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi 2019. gada 3. decembrī.

Inguna Arāja, projekta aktivitātes koordinatore zinātniski pētnieciskās darbības jomā

Tālruņa numurs 67350966, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 814 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 26 novembris 2019 08:05
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Aicina pieteikties ceturtajam semināram "Beta"