Reģistrēšanās konferencei “Pasaule skolā – skola pasaulē” 3. oktobrī

Aicinām reģistrēties Valsts izglītības satura centra (VISC) ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030) sestajai konferencei izglītības praktiķiem un rīcībpolitikas veidotājiem – “Pasaule skolā – skola pasaulē” par vērtībām izglītībā. 

Konference notiks šā gada 3. oktobrī Jelgavas kultūras namā. Vairāk informācijas par konferenci, runātājiem un programmu, kā arī reģistrēšanos meklējiet šeit: http://skola2030.lv/lv/konference

Konferenci atklās Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Galvenais vieslektors būs Oksfordas universitātes filozofijas zinātņu doktors Nīls Hokss, kurš pētījis vērtību izglītību skolās un ir organizācijas “Vērtībās balstīta izglītība” dibinātājs. Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa, PhD, stāstīs par to, kā vērtības parādās mācību saturā, savukārt Skola2030 eksperte Solvita Lazdiņa, MEd, pievērsīsies vērtību ieraudzīšanai skolā.

Vietu skaits konferencē ir ierobežots. Reģistrācija konferencei būt atvērta no 10. septembra līdz brīdim, kad vietu skaits būs aizpildīts. Vienlaikus vēlamies norādīt, ka visu dienu būs pieejama konferences tiešraide https://www.facebook.com/Skola2030/ . Aicinām šo informāciju pārsūtīt arī saviem kolēģiem vai citiem interesentiem, ja uzskatāt, ka tā viņiem varētu noderēt. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties, zvanot par tālruni 66051907 vai rakstot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ieeja konferencē tikai reģistrētiem dalībniekiem ar izdrukātu reģistrācijas apstiprinājumu.

Pateicamies par sadarbību konferences tapšanā VISC, Erasmus+ KA3 programmas projektu “Mācīties būt”, British Council pārstāvniecību Latvijā un Swedbank.

Skola2030 komanda

 

Lasīt arī: No nākamā gada pakāpeniski ieviesīs jauno vidējās izglītības standartu 

 

Lasīts 919 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 septembris 2019 08:53
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Reģistrēšanās konferencei “Pasaule skolā – skola pasaulē” 3. oktobrī