Ķīmijas un farmācijas nozares asociācija dāvina skolām Ķīmisko elementu periodiskās tabulas

2019. gadu UNESCO ir pasludinājis par Starptautisko ķīmisko elementu periodiskās sistēmas gadu un tiek atzīmēta 150. gadadiena kopš izcilais krievu ķīmiķis Dmitrijs Mendeļejevs ķīmiskos elementus sastrukturizēja vienotā sistēmā.

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAĶIFA) sadarbībā ar ķīmijas skolotāju Dr. paed. Mihailu Gorski un Daugavpils Universitātes asoc. profesoru Sergeju Osipovu 2019. gadā ir izveidojusi jaunāko un pilnīgāko Ķīmisko elementu periodisko tabulu, iekļaujot arī pēdējos identificētos ķīmiskos elementus.

Pateicībā par skolotāju ieguldījumu katrā motivētā jaunietī, kas izvēlas studēt ķīmiju un saistīt savu profesionālo darbību ar šo jomu, A4 formāta Ķīmisko elementu tabulas 20 000 eksemplāros tiek dāvinātas vairāk kā 700 mācību iestādēm Latvijā.

Ķīmijas un farmācijas nozare vienmēr bijusi un būs viena no perspektīvākajām nozarēm Latvijā. Mums ir daudz spēcīgu un inovatīvu uzņēmumu, kas spēj veiksmīgi konkurēt visā pasaulē. Šādus panākumus nodrošina mūsu talantīgie speciālisti, kuri ir nepieciešami un pieprasīti arvien vairāk un vairāk.

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007).

Saņemt tabulas ir iespējams, sazinoties ar Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācijas (LĶSA) Valdes priekšsēdētāju Ilmāru Rikmani Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Latgales reģiona skolotājiem ir iespēja vienoties par tabulu saņemšanu ar DU mācībspēku Andreju Zaičenko Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Katra skola var saņemt tabulu skaitu, kas atbilst darbvietu skaitam ķīmijas kabinetā (kabinetos), plus – tik, cik ķīmijas skolotāju ir atbilstošā mācību iestādē.

  

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija

Lasīts 1584 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 23 augusts 2019 17:25
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Ķīmijas un farmācijas nozares asociācija dāvina skolām Ķīmisko elementu periodiskās tabulas