Trešdiena, 27 novembris 2013 21:04

«Grindeks»: Kvalitātes kontroles laboratorijā investēs 1,6 miljonu latu

AS «Grindeks» informē, ka Kvalitātes kontroles laboratorijā investēs 1,6 milj. latu, no kuriem 1,33 milj. latu veidos būvniecības izmaksas, bet mūsdienīgās analītiskajās iekārtās tiks ieguldīti vairāk kā 270 tūkst. latu. Projekts tiek veikts, lai palielinātu jaudas mikrobioloģijas laboratorijā, kas ir Kvalitātes kontroles laboratorijas vienība un pielāgotos jaunām farmācijas jomas prasībām.

Jaunajā laboratorijā tiks veiktas farmaceitisko produktu analīzes, analītisko metožu izstrādes un validācija. Šīs analīzes tiks veiktas saskaņā ar „Labas ražošanas prakses", ISO 9001 un ISO14001 standartiem.

Paplašinot kvalitātes kontroles iespējas, «Grindeks» sniegs analītiskos pakalpojumus arī citiem Latvijas un ārzemju uzņēmumiem - tablešu, kapsulu, ziežu, gēlu, sīrupu, injekciju analīzes, aktīvo farmaceitisko vielu analīzes, kā arī tehnoloģiju un tīrīšanas validācijai nepieciešamās analīzes, kā arī nodrošinās farmācijas produktu sēriju kontroli un izlaišanu ES un NVS valstīm.

AS «Grindeks» Kvalitātes direktors dr.chem. Juris Hmeļņickis: „Kvalitātes prasības farmācijas nozarē un „Labas ražošanas prakses" sfērā palielinās ik gadu. Ražojot zāles un apzinoties savu svarīgo misiju rūpēties par cilvēku veselību, «Grindeks» pastāvīgi pilnveido savu sniegumu kvalitātes jomā. Šis projekts stiprinās «Grindeks» pozīcijas un palielinās mūsu konkurētspēju. Turklāt tas pavērs iespējas sniegt analītiskos pakalpojumus arī citiem uzņēmumiem Latvijā un ārzemēs".

Laboratorijas projekts tiek realizēts vairākos posmos. Projektu plānots pabeigt 2014. gada maijā.

Pēc projekta realizācijas Mikrobioloģijas laboratorijas telpu platība būs 250m², bet kopējā Kvalitātes kontroles laboratorijas kopējā platība būs 700m². Jaunajā laboratorijā tiks uzstādīta moderna automātiskā vadības sistēma, kas kontrolē mikroklimatu telpās un inženiertehnisko sistēmu darbību, kā arī ekonomē energoresursus.

Lasīts 1123 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 29 novembris 2013 16:56
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi «Grindeks»: Kvalitātes kontroles laboratorijā investēs 1,6 miljonu latu