Sākoties jaunajam mācību gadam, vēlamies informēt par Apgāda Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupas jaunumiem.

Lai vidusskolēniem ķīmijas mācību stundas būtu daudzveidīgākas, iesakām izmantot jauno interaktīvo mācību materiālu “Ķīmija 11. klasei”, kuru recenzējis dabaszinātņu un inženierzinātņu jomas eksperts Pāvels Pestovs. Šo materiālu var iegādāties gan privātpersonas, gan izglītības iestādes Zvaigzne ABC mājaslapā kā lejupielādes failu.

Pie produkta anotācijas ir sagatavota arī nepieciešamā pamatinformācija par pasūtījumu veikšanu izglītības iestādēm, kā arī pamācība par instalāciju un materiāla lietošanu. Līdzīgi kā iepriekšējos sērijas materiālos, arī šajā ir daudzpusīgs teorijas izklāsts, bagātīgi vizuālie materiāli simulāciju, video un animāciju veidā, kā arī uzdevumi zināšanu nostiprināšanai.

Savukārt Zvaigzne ABC sagatavoto mācību e-grāmatu, darba burtnīcu, metodisko materiālu izmantošana kopš augusta notiek tiešsaistes platformā Māconis. Mācību e-grāmatas var lietot datoros, planšetdatoros vai viedtālruņos, jo ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums. Klientiem, kuri līdz šim izmantojuši mācību e-grāmatas platformā Grāmatplaukts, sagatavota neliela pamācība, kā pārvietot iegādātās e-grāmatas, darba burtnīcas vai metodiskos materiālus uz Māconi. Lietotājiem ir pieejama arī detalizētāka pamācība par mācību e-grāmatu izmantošanu tiešsaistes platformā Māconis.

Nobeigumā aicinām ikvienu interesentu pieteikties bezmaksas informatīvajam semināram par Zvaigzne ABC piedāvātajiem digitālajiem risinājumiem, kas notiks Rīgā, Biķernieku ielā 19 Skolu informācijas centra telpās 2018. gada 3. oktobrī plkst. 15.00. Semināra laikā būs iespēja ne tikai iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem praktiskās demonstrācijās, bet arī uzdot interesējošos jautājumus par esošajiem produktiem.

Atgādinām, ka arī šajā mācību gadā ar mums iespējams sazināties pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai tālruni 67350773 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Ar cieņu,
Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupa
Zvaigzne ABC

 

Lasīts 758 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 11 septembris 2018 22:02
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Interaktīvo mācību materiālu jaunumi