Otrdiena, 26 novembris 2013 00:23

Izsludināta pieteikšanās Daugavpils Universitātes 56. starptautiskajai zinātniskajai konferencei

Daugavpils Universitāte (DU) un Daugavpils Universitātes Jauno zinātnieku asociācija (DUJZA) izsludinājusi pieteikšanos Daugavpils Universitātes 56. starptautiskajai zinātniskajai konferencei, kas notiks 2014. gada 9. - 11. aprīlī.

 

Konferences mērķis: uzsvērt augstākās izglītības nozīmi un zinātniski inovatīvo risinājumu pieaugošo lomu mūsdienās, kā arī veicināt sadarbību ar Latvijas, Eiropas Savienības un citu valstu augstskolām un pētnieciskajiem centriem.
Konferences darba valodas: latviešu, angļu, krievu (vācu, spāņu, franču, poļu, lietuviešu, zviedru – humanitāro zinātņu attiecīgajās lingvistiskajās darba grupās).
Konferences organizatori aicina pieteikties zinātniekus no Latvijas un ārvalstu augstskolām un pētnieciskajiem centriem. Pētījumu tematika konferencē būs saistīta ar humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, izglītības, mākslas, tiesību un citām jomām. Ir paredzēts, ka konferences darbs tiks organizēts vairāk nekā 30 dažādās darba grupās.

Dalībai konferencē jāreģistrējas konferences mājas lapā www.dukonference.lv līdz 2014. gada 10.februārim.

Dalības maksa: 70 EUR;
Doktorantiem, maģistra un bakalaura programmās studējošajiem – 30 EUR
DU darbiniekiem, DU doktorantiem, DU maģistra un bakalaura programmās studējošajiem – 15 EUR.
Dalības maksā ietilpst tēžu un rakstu publicēšana, konferences materiālu sagatavošana, kafijas pauzes, saviesīgā vakara pasākums. Dalības maksā neietilpst ceļa izdevumi un naktsmītnes.

Sīkāka informācija par DU 56. starptautisko zinātnisko konferenci mājas lapā www.dukonference.lv

Rīcības komitejas adrese:
Zinātņu daļa
Daugavpils Universitāte
Vienības iela 13
Daugavpils, LV 5401
Tālr.: (+371) 65425652
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.dukonference.lv

Lasīts 1016 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 26 novembris 2013 00:33
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Izsludināta pieteikšanās Daugavpils Universitātes 56. starptautiskajai zinātniskajai konferencei