Latvijas skolēnu komandas ES Dabaszinātņu olimpiādē ieguvušas sudraba un bronzas medaļas

Ar bronzas un sudraba medaļām sestdien, 5. maijā, no Eiropas Savienības 16. Dabaszinātņu olimpiādes (EUSO) mājās atgriezušās 2 Latvijas skolēnu komandas.

Parādot savas zināšanas bioloģijā, ķīmijā un fizikā, spēju darboties praktiski un strādāt komandā, skolēni olimpiādē sacentās ar 50 komandām no 24 Eiropas Savienības valstīm. Olimpiāde no 29. aprīļa līdz 4. maijam notika Ļubļanā, Slovēnijā un tajā piedalās jaunieši vecumā līdz sešpadsmit gadiem.
Latviju olimpiādē pārstāvēja divas komandas A komanda - Olivers Prānis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), Henriks Bērmanis (RTU Inženierzinātņu vidusskola), Mārtiņš Dāvis Apsītis, (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija) un B komanda - Dāvids Rubens (Rudzātu vidusskola), Andris Aleksandrs Priedītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), Rolands Lopatko (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija).

 

Vairāk informācijas par olimpiādi var iegūt olimpiādes mājas lapā http://euso.eu/, kā arī šī gada olimpiādes mājas lapā https://www.euso2018.si
Dalība Eiropas Savienības 16. Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO) notiek ar Eiropas Sociālā fonda projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” (projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002) atbalstu.

 S. Birule.

Lasīts 1003 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 11 jūnijs 2018 18:58
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Latvijas skolēnu komandas ES Dabaszinātņu olimpiādē ieguvušas sudraba un bronzas medaļas