Ceturtdiena, 21 novembris 2013 05:41

Mūsdienīgs skolotājs iesaista, aizrauj, ieinteresē!

Atbalstot mūsdienīgas izglītības iniciatīvas Latvijā, aicinām Jūs pieteikties skolotāju digitālās apmācības programmai “Samsung Skola nākotnei”.

Samsung partnerībā ar „Iespējamo misiju” un tās treneru vadībā 120 skolu direktoriem un skolotājiem nodrošinās iespēju 5 mēnešu laikā bez maksas apgūt digitālas prasmes kā veidot un mācībās izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un  nimācijas, un noslēgumā – sacensties par 10 000 eiro Samsung tehnoloģijām savai skolai.  

Programmai ir aicinātas pieteikties ikvienas vispārizglītojošās Latvijas skolas komanda, kuru pārstāv skolas direktors un trīs skolotāji. Pieteikuma anketa ir pieejama mājas lapā www.skolanakotnei.lv, un tā jānosūta organizatoriem līdz 25. novembrim. Pēc Eiropas Komisijas datiem, Latvijas skolotāju pārliecība par savām digitālajām prasmēm ir viena no zemākajām Eiropā, savukārt Samsung veiktā aptauja liecina, ka 83% vecāku uzskata, ka tieši skolotāju digitālās prasmes ietekmē skolēnu zinātkāri mācīties. Tādēļ programmas „Samsung Skola nākotnei” mērķis ir palīdzēt pilnveidot skolotāju digitālās prasmes un kompetenci, kas ļaus veidot skolēniem aizraujošu un iesaistošu saturu mācību stundām. Plašākai informācijai aicinām noskatieties video: http://ej.uz/Samsung_Skola_nakotnei vai apmeklēt mājas lapu skolanakotnei.lv. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1668 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 21 novembris 2013 06:00
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Mūsdienīgs skolotājs iesaista, aizrauj, ieinteresē!