Otrdiena, 08 janvāris 2013 21:25

2013.01.08. Aicina skolēnus piedalīties erudīcijas konkursā

Uzrakstīja 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jau trešo gadu Rīgas Tālmācības vidusskola sadarbībā ar portālu Uzdevumi.lv rīko skolēnu erudīcijas konkursu Nopelni pats savu portatīvo datoru! Konkurss piedāvā ikvienam 9.-11. klašu skolēnam pārbaudīt skolā iegūtās zināšanas, balvā saņemot mācībās un ikdienā noderīgu balvu - datoru.

 

2013.gada 7. janvārī tika atklāta sacensību Nopelni pats savu portatīvo datoru pirmā kārta, kurā var piedalīties ikviens 9.-11.klases skolēns, kuram ir pieeja internetam un kurš ir reģistrējies portālā uzdevumi.lv.

Tāpat kā iepriekšējos gados, sacensības norisināsies divās kārtās. Pirmā kārta noris no 7. janvāra līdz 16. martam. Skolēni portāla uzdevumi.lv sadaļā Sacensības izpilda 3 testus - latviešu valodā, angļu valodā un matemātikā. Maksimāli iespējams saņemt 299 reitinga punktus, ko veido gan pareizās atbildes, gan uzdevumu izpildes laiks. Pēc pirmās kārtas beigām tiks apkopoti rezultāti un 10 skolēni, kas ieguvuši visvairāk punktu, tiks aicināti uz otro kārtu, kas notiks 23. martā Rīgā, lai klātienē cīnītos par galveno balvu. Finālā tiks izvirzīts viens pārstāvis no skolas. Otrajā kārtā tiešsaistē būs jānokārto īpaši sagatavots tests, kurā būs iekļauti jautājumi no skolā mācāmajiem priekšmetiem.

Sacensību uzvarētājs un galvenās balvas ieguvējs tiks noteikts un apbalvots uzreiz pēc otrās kārtas uzdevuma izpildes. Arī pārējie finālā iekļuvušie skolēni saņems balvas no sacensību organizatoriem.

Vairāk par konkursu var lasīt portālā Uzdevumi.lv.

Lasīts 1894 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 26 novembris 2013 21:32
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2013.01.08. Aicina skolēnus piedalīties erudīcijas konkursā