2021.09.29. Ķīmijas komandu olimpiāde skolēniem “Ķīmiķu dārzs”

Šogad jau otro reizi norisinās ķīmijas komandu olimpiāde skolēniem “Ķīmiķu dārzs”!

Aicinām skolēnus veidot komandas līdz 4 cilvēkiem un pieteikties līdz 24. oktobrim. Olimpiāde norisināsies divās klašu grupās – 9.–10. un 11.–12. klase.

Pirmā kārta tiks rīkota attālināti, elektroniskā formātā 2021. gada 30. oktobrī. Katrā klašu grupā astoņas komandas, kas uzrādījušas labāko rezultātu (bet ne vairāk kā 3 no katras skolas), tiks uzaicinātas uz otro kārtu 2021. gada 27. novembrī (jaunākajai grupai) un 4. decembrī (vecākajai grupai).

Ievērojot visus spēkā esošos ierobežojumus, “Ķīmiķu dārza” finālu centīsimies rīkot klātienē (ļoti iespējams, lai to nodrošinātu, dalībniekiem būs nepieciešams sertifikāts par Covid-19 vakcināciju vai pārslimošanu); detalizētāka informācija sekos.

Mēs, “Ķīmiķu dārza” organizētāji, esam guvuši pieredzi no pagājušā gada olimpiādes un šogad to veidosim vēl interesantāku un pieejamāku visiem. Uzdevumi tiek sastādīti ar mērķi, lai tajos kaut ko aizraujošu un izaicinošu atrastu jebkurš – gan valsts ķīmijas olimpiāžu laureāti, gan vienkārši skolēni ar interesi par ķīmiju. “Ķīmiķu dārzs” ir iespēja katram pilnveidot zināšanas un prasmes ķīmijā, attīstīt komandas darba prasmes, sagatavoties citām ķīmijas olimpiādēm nākotnē un vienkārši labi pavadīt laiku ar domubiedriem.

Tāpat otrajā kārtā būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām, ko sagādās mūsu sponsori. Sevišķi aicinām uzmanību pievērst reģionu skolām: jaunākajā grupā komanda no skolas ārpus valstspilsētām, kas uzrādīs labāko rezultātu otrajā kārtā, saņems iespēju no SIA “Enola” iegādāties laboratorijas traukus, iekārtas vai reaģentus 150 EUR vērtībā, lai nodrošinātu labāko iespējamo ķīmijas apguvi jauniešiem arī reģionos. Aicinām nepalaist garām šādu iespēju!

“Ķīmiķu dārzu” šogad atbalsta RTU Inženierzinātņu vidusskola, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts, AS “Grindeks”, AS “Olainfarm”, SIA “Enola”, SIA “Kinetics Nail Systems”.

Pieteikšanās anketa – https://forms.gle/34aBwJZJ9uvirSY97

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar organizatoriem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tel.nr. +37120215509. Jaunumiem var sekot līdzi sociālajos tīklos (Facebook, Instagram: “Ķīmiķu dārzs”) un RTU IZV mājaslapā. Uz tikšanos!

“Ķīmiķu dārza” komanda

Lasīts 807 reizes
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2021.09.29. Ķīmijas komandu olimpiāde skolēniem “Ķīmiķu dārzs”