Otrdiena, 15 oktobris 2013 21:18

2013.11.14. Aicina izvirzīt skolotājus «Ekselences balvai»

Uzrakstīja 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Laikā no 15. oktobra līdz 7. novembrim skolu vadība, vecāku un skolēnu organizācijas, skolotāju asociācijas, pašvaldības, augstskolas un uzņēmumi aicināti „Ekselences balvai” izvirzīt profesionālākos un radošākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus.

 

„Ekselences balva” jau trešo gadu ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums – pasākums, kas plašākas sabiedrības vidū ļauj atklāt to, cik daudz dabaszinātnēs un matemātikā ir patiesi izcilu skolotāju, kuri spēj veidot mācību procesu atbilstošu laikam. Vienlaikus pasākums ir platforma skolotājiem saistošu un oriģinālu ideju apmaiņai.

„Ekselences balvu” organizē Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, Valsts izglītības satura centrs un Latvijas Universitātes Fonds. Par 1000 latu lielu balvu katra mācību priekšmeta skolotājam rūpējas uzņēmēju asociācijas un uzņēmumi. Par ilggadējiem projekta atbalstītājiem kļuvuši Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, kā arī SIA „Metrum”.

 „Ja jums zināms izcils skolotājs, ar kura darbu lepojaties, kurš savās stundās māca skolēniem būt uzņēmīgiem un radošiem, rosina skolēniem darboties kā pētniekiem, aicina izmantot informācijas tehnoloģiju priekšrocības, vada stundas arī ārpus klases, kā arī dalās savā pieredzē ar kolēģiem, izceliet skolotāju ar balvas palīdzību! Kopīgi mēs nodrošināsim, lai skolotāja milzīgais darbs, ko viņš ieguldījis, lai darba tirgū nākotnē nonāktu zinoši, prasmīgi un uzņēmīgi jaunieši, tiktu novērtēts un kalpotu par paraugu ikvienam skolotājam visā Latvijā”, aicina „Ekselences balvas” organizatori.

Lai izvirzītu skolotāju „Ekselences balvai”, pieteicējam jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kurai jāpievieno skolotāja CV. „Ekselences balvas” nolikums, kā arī pieteikuma veidlapas un plašāka informācija par projektu atrodama LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv. Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2013.gada 7. novembris (pasta zīmogs vai elektroniskā paraksta datums).

Labākie no balvai izvirzītajiem skolotājiem 3. decembrī tiksies klātienē, lai konkursā analizētu mācību situācijas, risinātu metodiskus uzdevumus, modelētu un vadītu nodarbības skolēniem. Dienas noslēgumā kopīgi svinēsim paveikto un apbalvošanas ceremonijā godināsim labākos no labākajiem.


Par Latvijas Universitāti

Latvijas Universitāte dibināta 1919.gadā un ir lielākā un tradīcijām bagātākā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kurā studē aptuveni 15 tūkstoši studentu. Visas vairāk nekā 130 LU īstenotās  studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs un 21 institūtā strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā.

 

Par LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru

Centrs 2011. gada nogalē dibināts ar mērķi veidot tiltu starp Universitāti un skolu, sniedzot profesionālu atbalstu skolotājiem un skolēniem. Centra uzdevumi ir sekmēt dabaszinātņu un matemātikas izglītības kvalitāti un veicināt jauniešu interesi par dabaszinātnēm un matemātiku, rosinot izvēlēties karjeru eksaktajā jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Santa Margeviča

LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra projekta koordinatore

T:67033740, 26445289

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1477 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 26 novembris 2013 21:28
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2013.11.14. Aicina izvirzīt skolotājus «Ekselences balvai»