2018.10.18. Unikāls seminārs pētniekiem un doktorantiem

2018. gada 18. oktobrī Rīgas Tehniskā universitāte Erasmus projektā "European Network for Academic Integrity" ietvaros piedāvā bezmaksas semināru doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem par pētniecības godīgumu.
Semināru vadīs atzītie eksperti akadēmiskās un pētniecības ētikas un godīguma autājumos Loreta Tauginienė (Mykolas Romeris universitātes Akadēmiskās ētikas centra vadītāja un Eiropas akadēmiskā godīguma asociācijas valdes locekle) un Inga Gaižauskaitė (Lietuvas Sociālo pētījumu centra Socioloģijas institūta vadītāja un Mykolas Romeris universitātes Akadēmiskās ētikas centra pētniece). Semināra laikā tiešā kontaktā ar ekspertiem dalībniekiem ir iespējams konsultēties par ētisko aspektu un godīguma principu nodrošināšanu un ievērošanu veicamajā pētījumā, izstrādājamajā promocijas darbā vai sagatavojamajā publikācijā. Pēc semināra dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts.
Vietu skaits ir ierobežots. Darba valoda - angļu.
 
Semināram ir jāreģistrējas līdz 2018. gada 24. septembrim, izmantojot saiti https://goo.gl/forms/GiQtcG3g7NVFA2Lq2 Reģistrācijas laikā ir jāiesniedz pētījuma, promocijas darba vai publikācijas paplašināta anotācija.
 
Detalizētāka informācija par pasākumu un ekspertiem ir pievienotajā dokumentā.
 
 
ALLA ANOHINA-NAUMECA
 
Vice-dean for Academic Affairs
 
Dr.sc.ing., associate professor
 
FACULTY OF COMPUTER SCIENCE AND INFORMATION TECHNOLOGY
 
DEPARTMENT OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE AND SYSTEMS ENGINEERING
 
Daugavgrivas street 2-545, Riga, LV-1048, Latvia
 
+371 67 089 595
Lasīts 684 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 12 septembris 2018 12:05
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2018.10.18. Unikāls seminārs pētniekiem un doktorantiem