Lotos Pharma jaunas ražotnes izveidē investējis 420 tūkstošus eiro

Trešdien, 26. septembrī Mārupē, Plieņciema ielā, atklāta farmācijas zīmola Lotos Pharma jaunā ražotne.

Tāpat kā līdz šim, arī jaunajā ražotnē tiks izstrādāti un ražoti farmācijas produkti dažādās produktu formās – kapsulās, tabletēs, sīrupos, sprejos un pulveros, turklāt šobrīd uzņēmums turpina investēt uzņēmuma attīstībā, lai tuvākajos gados veiktu arī jaunu zāļu formu apguvi.

Jaunajā ražotnē ir investēti 420 tūkstoši eiro pašu īpašnieku līdzekļu un šī modernā ražotne ir atbilstoša GMP (Good Manufacturing Practice - Labas ražošanas prakses) standartiem. GMP standarti ražotnei nodrošinās iespēju ražot ne vien augstākās kvalitātes uztura bagātinātājus un medicīnas ierīces, bet ļaus apgūt arī medikamentu ražošanu, kas nākotnē pavērs arvien jaunas iespējas uzņēmuma attīstībā.

Zīmola Lotos Pharma vadītājs Kaspars Ivanovs uzsver: "Šogad rit Lotos Pharma sestais darbības gads. Atskatoties uz darbības sākumu, varam secināt, ka ik gadu esam izdarījuši nozīmīgu soli uzņēmuma attīstībā gan investējot jaunu, inovatīvu produktu izstrādē, gan darbinieku kvalifikācijas celšanā un darba vides pilnveidē". Šobrīd Lotos Pharma grupa nodarbina 15 darbiniekus.

Lasīts 806 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 27 septembris 2018 12:51
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Ķīmijas jaunumi Lotos Pharma jaunas ražotnes izveidē investējis 420 tūkstošus eiro