Starptautiskā farmakoloģijas konferencē uzstāsies labākie Eiropas eksperti

No 19. līdz 20. oktobrim Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notiks 2. Starptautiskā konference farmakoloģijā "Šūnu procesu izpētes devums jaunu zāļu radīšanā” (2nd International Conference in Pharmacology “From Cellular Processes to Drug Targets”), kurā uzstāsies lektori no Slovēnijas, ASV, Lietuvas, Vācijas, Lielbritānijas, Igaunijas un Latvijas.

Konferenci organizē LU Medicīnas fakultātes Farmakoloģijas katedra sadarbībā ar Latvijas Organiskās sintēzes institūtu un Latvijas Farmakoloģijas biedrību.

Konferencē nozares pētnieki, akadēmiķi, ārsti un farmaceiti, kā arī studenti apspriedīs jaunākos atklājumus farmakoloģijā un dalīsies ar idejām farmakoloģijas nozares attīstībā. Viens no konferences sesijas vadītājiem būs respektablā farmakoloģijas žurnāla “Pharmacological Research” galvenais redaktors Emīlio Klementi (Emilio Clementi), Itālija. Tajā tiks diskutēts par tādiem aktuāliem tematiem kā, piemēram,  novecošana un ar to saistītās slimības, jaunākie pētījumi Alcheimera slimības un reto slimību ārstēšanā. Klātesošie tiks iepazīstināti arī ar jaunākajām atziņām smadzeņu traumu un kanabinoīdu izpētē. Pilna konferences programma atrodama konferences mājaslapā.

Konferences tēzes tiks publicētas - žurnālā “Intrinsic Activity”. Konferences stendiem ir iesniegtas 49 tēzes ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Bulgārijas u.c. valstīm. Pieciem labākajiem jaunajiem zinātniekiem vecumā līdz 35 gadiem, kas iesnieguši stendu tēzes, konferences ietvaros tiks piešķirti apbalvojumi.

Konferences dalības maksa ir 35 eiro, studentiem – 20 eiro. Dalībai konferencē var reģistrēties mājaslapā.

Konferences norises vieta – LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra 106. zāle, Jelgavas ielā 1, Rīgā. 

Evija Ansonska, Mārketinga un komunikācijas vadītāja

 
Lasīts 1271 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 14 oktobris 2017 11:18
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Ķīmijas jaunumi Starptautiskā farmakoloģijas konferencē uzstāsies labākie Eiropas eksperti