Testa versija v2.1
#

STARPTAUTISKAIS ĶĪMIJAS GADS 2011

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) pēc Starptautiskās teorētiskās un lietišķas ķīmijas savienības (International Union of Pure and Applied Chemistry) iniciatīvas 2011. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko ķīmijas gadu, un tas oficiāli tika atklāts 27. un 28. janvārī Parīzē, UNESCO galvenajā mītnē. Starptautiskā ķīmijas gada motīvs ir: «Ķīmija – mūsu dzīve, mūsu nākotne».

Starptautiskais ķīmijas gads ir iecerēts kā ietvars, lai veicinātu ķīmijas zinātnes popularitāti, īpaši jauniešu vidū, izceltu ķīmijas zinātnes sasniegumus, vēsturi un vairotu izpratni plašākā sabiedrībā par šīs zinātnes ieguldījumu cilvēces un jaunu ražošanas nozaru attīstībā, kā arī valsts ekonomiskajā izaugsmē, tādējādi veicinot tās vispārējo izpratni un novērtējumu par ķīmijas lomu sabiedrības labklājībā.

Aktivitātes

Ierakstu nav!


Reģistrētie Starptautiskā ķīmijas gada IYC-2011 dalībnieki

    E-pasta adrese Tālr.
Dr. Mihails Gorskis Daugavpils Universitāte Mihails.Gorskis@du.lv 37129493176
Dr. Ieva Jaunzeme OSI ieva@osi.lv  
Mag. Agrita Elijase Algol Chemicals agrita.elijase@inbox.lv  
Dr. Jeļena Kirilova Daugavpils Universitāte Jelena.Kirilova@du.lv  
Mag. Juris Kuklis Daugavpils Universitāte juriskuklis@inbox.lv 37126411619
Lāsma Mertena Bauskas 2. vidusskola lasma_mertena@inbox.lv  
Dr. Pēteris Trapencieris OSI peteris@osi.lv 37167014936
Dr. Sergejs Osipovs Daugavpils Universitāte Sergejs.Osipovs@du.lv  
Aleksandrs Vasiļjevs Paradox paradox.chroome@gmail.com  
Maruta Vilumsone Zemītes pamatskola vilmaruta@inbox.lv  
Mag. Anna Volkova Daugavpils Universitāte anjavolkova@inbox.lv  
Sindija Zēberga   sindija.zeberga@inbox.lv  
Dr. Maija Bundule LZA maija.bundule@lza.lv 37167227790
Bc. chem. Mihails Haļitovs LU mihails_halitovs@inbox.lv 37125963728

         
Share

Lietotājvārds vai e-pasts:
Parole:
POTCPSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Testa versija v2.1 © 2009 - 2010 Ķīmijas skolotājs, visas tiesības paturētas
info@kimijas-sk.lv