Svētdiena, 07 aprīlis 2013 09:15

Daugavpils Universitātē notiks Atverto durvju diena

Lai tiktos ar Daugavpils Universitātes studentiem un mācībspēkiem, uzzinātu par studiju un ārpusstudiju iespējām, kā arī, lai atklātu zaļās dzīvošanas noslēpumus, šī gada 9. aprīlī plkst. 15:00 – 17:00 Daugavpils Universitātē (Vienības ielā 13) notiks universitātes Atvērto durvju diena, kuras devīze ir „Uzdzīvojam zaļi!”.

 

Pasākuma laikā, tiekoties ar universitātes studentiem un mācībspēkiem, apmeklētāji varēs uzzināt par studiju un ārpusstudiju iespējām Daugavpils Universitātē (DU), iegūt informāciju par budžeta vietām un studiju maksām, par bonusiem, kuri dod atlaides un priekšrocības stājoties DU, par studentu apmaiņas programmu ERASMUS, stipendijām, kojām u.c.

Atvērto durvju dienas laikā būs iespēja piedalīties fakultāšu sagatavotajās aktivitātēs: topošie IT speciālisti, matemātiķi, fiziķi, fizioterapeiti, vides zinātnieki, ķīmiķi un biologi no Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes  piedāvās veikt dažādus mērījumus, ļaus pamēģināt pastrādā ar dažādiem katrai specialitātei raksturīgiem aprīkojumiem un pastāstīs par savu studenta ikdienu; Humanitārās fakultātes studenti pastāstīs par iespējām apgūt dažādas valodas (latviešu, franču, vācu, angļu, poļu, spāņu, zviedru, krievu) un studēt vēsturi, aicinās piedalīties dažādās spēlēs un viktorīnās; Izglītības un vadības fakultātes un Mūzikas un mākslu fakultātes studenti un docētāji iepazīstinās ar iespējām apgūt skolotāja, mākslinieka un mūziķa profesiju, kā arī piedāvās iespēju piedalīties skolu jaunatnes jaunrades konkursā, savukārt Sociālo zinātņu fakultātes studenti ļaus  ieskatīties topošo sociologu, ekonomistu, psihologu un juriskonsultu ikdienā.

Lai uzdzīvotu zaļi, ikviens universitātes apmeklētājs tiek aicināts piedalīties arī makulatūras un izlietoto bateriju vākšanā. Līdz ar to otrreizējai pārstrādei būs iespēja nodot nevajadzīgos papīrus, kā arī, atnesot izlietotās baterijas, pasargāt dabu no kaitīgajiem atkritumiem. Universitātes EKO padome aktīvākajiem universitātes viesiem piedāvās piedalīties arī nelielā eko skrējienā, kura laikā būs iespēja uzzināt vēl dažādas interesantas lietas par zaļo dzīvesveidu, kā arī nopelnīt balvas.

Nāc un iepazīsti Daugavpils Universitāti!

Papildus informācija:
Vita Viļevko
sabiedrisko attiecību menedžere
t.: 29191170
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1254 reizes
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Daugavpils Universitātē notiks Atverto durvju diena