Piektdiena, 22 februāris 2013 18:17

Jauno vides zinātnieku skola «Vides akadēmija» aicina uz nodarbību par augsni

Jauno vides zinātnieku skola „Vides akadēmija” aicina piedalīties šī mācību gada ceturtajā nodarbībā „Augsnes izmantošana un ilgtspējīga apsaimniekošana”. Nodarbība notiks šī gada 23. februārī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē (ĢZZF), Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Augsne ir viens no nozīmīgākajiem dabas resursiem, kas nodrošina dzīvību uz Zemes. Cik nozīmīgi ir augsnes resursi Latvijā, kā tie tiek izmantoti un vai tas ir ilgtspējīgi?- to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas kārtējā nodarbībā, kurā LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes pētnieks, Dr. ģeogr. Raimonds Kasparinskis sniegs ieskatu un rosinās diskusiju par šo jautājumu.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt vides zinātni Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt šeit.

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Nodarbības ir bez maksas!

Līdzi jāņem:

  • Rakstāmlietas
  • Konspektu klade
  • Labs garastāvoklis
Lasīts 1257 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 27 februāris 2013 11:21
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Jauno vides zinātnieku skola «Vides akadēmija» aicina uz nodarbību par augsni