Otrdiena, 10 februāris 2015 22:19

Par Atklāto ķīmijas olimpiādi 8.-12. klašu skolēniem

Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācija rīko Atklāto ķīmijas olimpiādi. Olimpiāde notiks 2015. gada 28. februārī vienlaicīgi Rīgā, Daugavpilī, Preiļos, Jēkabpilī, Liepājā, Siguldā, Ventspilī un Cēsīs. 

Lai piedalītos olimpiādē, līdz 25. februārim reģistrējies, aizpildot anketu! Olimpiādes sākums 11.00.

Līdzi paņem:

  • personu apliecinošu dokumentu (der arī skolēnu apliecība),
  • kalkulatoru,
  • pildspalvu,
  • tukšu rūtiņu burtnīcu.

Olimpiādes laikā drīkstēsi izmantot arī ķīmisko elementu periodisko tabulu, sāļu šķīdības tabulu un metālu elektroķīmisko spriegumu rindu.

Ja vēlies papildus gatavoties olimpiādei, tad ieskaties LU ĶF Ķīmijas didaktikas centra mājas lapā www.kdc.lu.lv un Ķīmijas skolotāju mājas lapā http://kimijas-sk.lv/. Tur Tu atradīsi iepriekšējo gadu olimpiāžu uzdevumus un to atrisinājumus. Tāpat Tev ir iespēja reizi mēnesī piedalīties ķīmijas uzdevumu risināšanā DU asociētā profesora Mihaila Gorska vadībā!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstiet – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 2438 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 14 februāris 2015 21:53
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Par Atklāto ķīmijas olimpiādi 8.-12. klašu skolēniem