Otrdiena, 08 janvāris 2013 19:28

Daugavpils Universitātē savu darbību uzsāk Zinātnes skola

Līdz ar jaunā gada iestāšanos Daugavpils Universitāte piedāvā arī jaunas iespējas – savu darbību uzsāk Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skola, kuras ietvaros jaunieši no visas Latvijas varēs tuvāk iepazīt zinātnes pasauli, pavērot, kā tā tiek izmantota mūsu ikdienas dzīvē, ražošanā un uzzināt jaunus un pārsteidzošus faktus par labi zināmām un ierastām lietām un procesiem.

 

Skolā tiek aicināti pieteikties 10. –12. klašu skolēni, profesionālo vidusskolu, arodskolu audzēkņi un citi interesenti, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm. Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē.

Skolas nodarbību laikā tās dalībnieki varēs piedalīties bezmaksas lekcijās un praktiskajās nodarbībās, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, pētīt kādu sev interesējošu tēmu dziļāk, kas var palīdzēt izvēlēties profesiju, kā arī iemācīties strādāt ar modernu aprīkojumu. Nodarbības DU Zinātnes skolā notiks vienu reizi mēnesī, un tās vadīs DU docētāji, dažādu jomu speciālisti. Pirmā nodarbība notiks jau 2. februārī (šajā mācību gadā nodarbības notiks līdz maija mēnesim). Tie skolas dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vairāk nekā 50% nodarbību, saņems sertifikātu, par ko tiks piešķirti 5 punkti, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

Lai pieteiktos dalībai DU Zinātnes skolā, līdz 2013. gada 25. janvārim jāaizpilda pieteikuma anketa (anketa atrodama DU mājas lapā www.du.lv) un jāiesniedz DU Zinātņu daļā (Vienības ielā 13, 219. kabinetā) vai jānosūta elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Nepalaid garām iespēju kompetentu speciālistu vadībā ielūkoties zinātnes pasaulē! Nāc un piesakies jau tagad!

Papildus informācija:
Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa
Vienības ielā 13, 219. kab.
Daugavpils, LV-5401
Tel. +371 65425452 
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1251 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 08 janvāris 2013 19:50
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Daugavpils Universitātē savu darbību uzsāk Zinātnes skola