Svētdiena, 24 marts 2024 03:23

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) piedāvājums ķīmijas skolotājiem

RIIMC piedāvā klātienes kursus “Mācību metodes ķīmijā: ķenguru, klasterizācija un WoSeCo  pašvadītu mācību prasmju attīstīšanai skolēniem”.

Kursu nodarbībās tiks aktualizētas līdz šim mazāk zināmas metodes un paņēmieni skolēnu pašvadītas mācīšanās un pašizziņas prasmju veicināšanai ķīmijā. Lektore dalīsies pieredzē, kā organizēt mācību procesu ķīmijā variējot ar tematisko galdu (ķenguru), klasterizācijas un WoSeCo mācību metodēm.

Klasterizācijas metode pamatojas uz mācību materiāla strukturēšanu, pareizu tehnisko terminu interpretāciju un lietošanu. WoSeCo metode pamatojas uz vārds-teikums-konstrukcija radīšanu. Tematisko galdu (ķenguru metode) metodes pamatā ir tēmas atklāsme ar jautājumiem un asociācijām vai palīgmateriāliem, lai skolēni trenētu savas zināšanas, palīdzētu viens otram apgūt šo tēmu un attīstītu prasmes izteikt pareizi un skaidri savas domas. Skolotāji izmēģinās šīs metodes un tiks aicināti diskusijai.

Kursi norisināsies 2024. gada 10., 15. un 24. aprīlī Rīgā, Kaņieru ielā 15 no 16:00 līdz 18:00 (mācību stundu skaits – 8).

Nodarbības vadīs Rīgas Juglas vidusskolas skolotāja Anastasija Panteļejeva.

Dalības maksa

Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas, bet citiem interesentiem - 32,91 EUR.

Pieteikties var ŠEIT.

Lasīts 375 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 24 marts 2024 03:44
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) piedāvājums ķīmijas skolotājiem