Otrdiena, 13 februāris 2024 05:54

Aicina piedalīties konkursā

Rīgas 34. vidusskola sadarbībā ar Latvijas Ķīmijas skolotāju asociāciju un Latvijas Fizikas skolotāju asociāciju aicina 1. - 6. klašu skolēnus piedalīties Rīgas atklātajā konferencē - konkursā sākumskolas izglītojamajiem “Esi inovatīvs!”. Konference-konkurss norisināsies 2024.gada 27. aprīlī plkst. 10.00 Rīgas 34. vidusskolā (Kandavas iela 4).

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu iesaisti pētnieciskajā darbībā, kas paaugstina interesi dabaszinātnes un vides jomās, kā arī skolēnu karjeras izvēli tajās.

Konkurss norisinās zinātniskas konferences veidā, kurā tā dalībnieki prezentēs savu pētījumu vai eksperimentu, kā arī atbildēs uz žūrijas un klātesošo jautājumiem.

Iepazīties ar nolikumu! Pieteikums

Katrā grupā trīs labāko darbu autori saņems diplomus un balvas par uzvaru konkursā, savukārt katrā grupā viena darba autors/autori saņems atzinības rakstus un balvas par veiksmīgu piedalīšanos konkursā.

Līdz 1. aprīlim Rīgas skolu 1.-6. klašu skolēni un viņu skolotāji tiek aicināti pieteikties dalībai konferencē-konkursā “Esi inovatīvs”, nosūtot pieteikuma veidlapu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktpersona: Rīgas 34. vidusskolas ķīmijas skolotāja Karina Kalerija Kostrjukova, kkostrjukova.edu.riga.lv.

Lasīts 453 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 13 februāris 2024 06:03
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Aicina piedalīties konkursā