Sestdiena, 29 oktobris 2022 16:05

Topošie studenti varēs iegūt informāciju par studijām RTU atvērto durvju dienā

Kādas studiju programmas var apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā notiek jauno studentu uzņemšana, kā izskatās fakultātes un kādas ir ārpusstudiju iespējas RTU – šos un citus jautājumus topošie reflektanti un viņu vecāki varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas klātienē, RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, notiks sestdien, 5. novembrī, plkst. 10.00–14.00.

Sākumā Atvērto durvju dienas apmeklētāji ir gaidīti RTU auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8, vestibilā, kur neformālā gaisotnē varēs iepazīties ar visām deviņām RTU fakultātēm, aprunājoties ar konkrēto fakultāšu studentiem, kuri dalīsies pieredzē par studijām RTU un iespējām izmantot RTU infrastruktūru un atbalstu.

Turpat atsevišķā stendā būs iespēja aprunāties arī ar RTU Uzņemšanas komisijas pārstāvjiem un noskaidrot, kā RTU notiek jauno studentu uzņemšanas process un kas reflektantiem jāņem vērā gan gatavojoties stāties RTU, gan arī uzņemšanas procesa laikā. 

Būs iespēja arī uzzināt par brīvā laika pavadīšanas un sportošanas iespējām RTU, savukārt plkst. 13.30 notiks organizēta ekskursija uz Ķīpsalā izvietotajām RTU dienesta viesnīcām, lai gūtu priekšstatu par studentu dzīves apstākļiem studiju laikā. 

Pēc vispārējās informācijas iegūšanas RTU Atvērto durvju dienas dalībniekus gaidīs RTU fakultātēs, kur interesenti varēs apskatīties studiju vidi, laboratorijas, kā arī uzzināt, kādas studiju programmas katra fakultāte piedāvā. 

MATERIĀLZINĀTNES UN LIETIŠĶAS ĶĪMIJAS FAKULTĀTE (MLĶF) GAIDA TEVI!

Lasīts 547 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 29 oktobris 2022 17:10
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Topošie studenti varēs iegūt informāciju par studijām RTU atvērto durvju dienā