8 soļi pretī ķīmijai

Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte ir ieinteresēta veidot ciešāku saikni ar topošajiem mūsu fakultātes studentiem, kuri iecerējuši kļūt par ķīmijas jomas zinātniekiem un nozares speciālistiem. Atgādinām, ka ķīmiķa profesija ir ļoti pieprasīta un ikviens šajā jomā varēs atrast sev interesantu, dinamisku, aizraujošu un iedvesmojošu darbu.

Aicinām ikvienu 12. klases skolēnu pieteikties LU ĶF Jauno ķīmiķu skolas organizētajam nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai”.

No š. g. 26. februāra, katru otro sestdienu Zoom vidē 12. klases skolēniem būs iespēja apgūt astoņus dažādus ķīmijas tematus. Tas palīdzēs sagatavoties eksāmeniem un studijām. No mūsu pētniekiem, studentiem un darbiniekiem varēs uzzināt par ķīmijas studiju procesu augstskolā, kā arī par ķīmiķa darbu pēc augstskolas beigšanas.

Dalībnieki, kuri veiksmīgi iesaistīsies nodarbību ciklā – aktīvi piedalīsies nodarbībās un veiks papildus uzdevumus, saņems sertifikātu un iegūs papildus punktus, stājoties LU ĶF bakalaura studiju programmā “Ķīmija”.

Nodarbību laiks no plkst. 10:00 līdz 11:30.

Pieteikšanās nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai” un arī papildus informācija: ej.uz/8-soli-pavasaris2022 

Jautājumu gadījumā rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zoom saite tiks izsūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma.

Lasīts 579 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 12 februāris 2022 06:57
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi 8 soļi pretī ķīmijai