In memoriam

2021. gada 27. decembrī pārstāja pukstēt Krāslavas ģimnāzijas ķīmijas skolotāja Harija Misjuna sirds.

 

Izsakām visdziļāko līdzjūtību un esam kopā ar Harija Misjuna ģimeni, piederīgajiem, draugiem un kolēģiem, no viņa pāragri atvadoties. Mūžībā aizgāja talantīgs, prasmīgs sava amata meistars.

Kopš 2002. gada Harijs strādāja Krāslavas ģimnāzijā par ķīmijas un informātikas skolotāju. Vienmēr atsaucīgs, radošām idejām bagāts skolotājs. Skolēnu cienīts un mīlēts. Harija neizsīkstošā humora dzirksts un no dzīves ņemtie stāsti ķīmijas stundās, prasme vienkāršiem vārdiem izskaidrot sarežģītas lietas, spēja ieinteresēt daudzus audzēkņus turpināt apgūt ķīmijas zinātni. Harija prasmi sagatavot talantīgus topošos studentus novērtēja gan AS Grindex, gan Latvijas augstskolu mācību spēki. 

Ģimnāzijas kolektīvs Hariju atcerēsies kā kompetentu, mūžam atsaucīgu, izpalīdzīgu, asprātīgu kolēģi. Viņš mēdza pārsteigt mūs ar pašaudzētiem un pašgatavotiem meistardarbiem, aizrautīgs makšķernieks un mednieks. Stundām ilgi varēja dalīties pieredzē dārzkopības un citos mājas darbu jautājumos.

Īsts savas zemes patriots un labs paraugs patriotisma audzināšanā jaunatnei, kas ar savu personīgo piemēru mācīja mīlēt tēvzemi. Par to liecina viņa darbošanās Zemessardzē kopš 2007.gada. Harijs Misjuns bija Latvijas Republikas Zemessardzes 3. Latgales brigādes 35. kājinieku bataljona vecākais zemessargs un nodaļas komandieris.

Daudz vēl palika nepaveikts un nepateikts … atcerēsimies un paturēsim atmiņā skolotāju un kolēģi Hariju.

Lai gaišs un viegls ir Mūžības ceļš…

Krāslavas ģimnāzijas kolektīvs

 

Lasīts 681 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 03 janvāris 2022 16:16
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi In memoriam