Interaktīvo mācību materiālu jaunumi un novēlējums svētkos

Tuvojoties gada beigām, vēlamies pateikt lielu paldies Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupas sadarbības partneriem un ikvienam materiālu lietotājam, kā arī atskatīties uz gada būtiskajiem jaunumiem.

2018. gadā esam veikuši pāreju uz Zvaigzne ABC digitālo produktu lietošanu tiešsaistē platformā Māconis. Līdzās tiešsaistes mācību materiāliem fizikā, matemātikā un latviešu valodā kopš augusta šajā platformā izmantojamas arī mācību e-grāmatas, darba burtnīcas, pārbaudes darbu krājumi, skolotājiem paredzētie metodiskie līdzekļi. Tas nozīmē, ka šobrīd vairāk nekā 330 digitālos materiālus var lietot jebkurā populārākajā iekārtā – datorā, planšetdatorā, viedtālrunī – ar interneta pieslēgumu.

Šajā rudenī pie lietotājiem nonāca jauns produkts – interaktīvais mācību materiāls “Ķīmija 11. klasei”. Šis ir pirmais produkts, kas vairs netiek piedāvāts fiziskā datu nesējā (CD vai DVD), bet pieejams tikai kā lejupielādes fails, veicot iegādi Zvaigzne ABC mājaslapā. Lai atvieglotu digitālā satura iegādi, mājaslapā ir izveidota atsevišķa kategorija “Lejupielādes”, kurā pieejami līdz šim izdotie interaktīvie mācību materiāli, kas vairs nav pieejami CD vai DVD formātos. Savukārt kategorijā “Tiešsaistes” ir tie materiāli, kuri pēc iegādes izmantojami platformā Māconis.

Vēlot veiksmīgu gada noslēgumu un brīnišķīgu svētku laiku,

Apgāda Zvaigzne ABC
Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupa

Lasīts 485 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 24 decembris 2018 14:38
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Interaktīvo mācību materiālu jaunumi un novēlējums svētkos