Profesionālās pilnveides iespējas ķīmijas skolotājiem

Ja esi ķīmijas skolotājs, kurš vēlas mācīties profesionālu ekspertu vadībā, izmantojot inovatīvas mācīšanās formas, piedāvājam tev izvēlēties kādu no 3 DZM IC profesionālās pilnveides programmām. 

Katras programmas apjoms ir 12 stundas. Mācības notiek 20-25 cilvēku grupā. To ilgums - 2 dienas.

1. Kā mācīt par oksidēšanās - reducēšanās procesiem?  
Modelēsim mācību stundas un analizēsim, kā skolēniem palīdzēt saprast un skaidrot oksidēšanās - reducēšanās procesus, kurus iespējams novērot dabā, sadzīvē, ķīmijas stundā. Domāsim, kā visveiksmīgāk palīdzēt skolēniem veidot pārnesumu uz mikropasauli - skaidrot notiekošo atomu un molekulu līmenī, kā mācīt procesu pierakstīt, izmantojot ķīmijas valodu.

2. Pētnieciskās darbības prasmes un skolēnu produktīva darbība ķīmijas stundās. Pētnieciskās darbības prasmes un skolēnu produktīva darbība Pētnieciskās darbības prasmes ir prasmju kopums, kas dod iespēju pāriet no reproduktīvas darbības uz produktīvu. Kā palīdzēt skolēnam tās attīstīt? Kā visveiksmīgāk organizēt  pētniecisko darbību mācību stundā? Nodarbībās modelēsim un analizēsim situācijas, mācīsimies no pozitīviem pieredzes piemēriem.


3. Informāciju tehnoloģiju jēgpilna izmantošana ķīmijas stundās. 
Informāciju tehnoloģiju jēgpilna izmantošana. Dažādas informācijas un komunikāciju tehnoloģijas ieņem aizvien lielāku lomu mūsu dzīvē. Tām vieta arī mācību procesā. Kādi ir specifiskie rīki un programmas, ko varam izmantot savā mācību priekšmetā? Kā mērķtiecīgi izmantot dažādas sociālo tīklu iespējas? Nodarbībās diskutēsim un mācīsimies jēgpilni izmantot plašo IKT klāstu izglītībā.

Ja esi metodiskās apvienības, izglītības pārvaldes vai skolas vadītājs un vēlies noorganizēt nodarbības skolotāju grupai, raksti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvani uz 67033741.

Piedāvājam arī individuālu atbalstu skolotājiem, kopīgi analizējot viņa mācību stundas. 

Vadām sadarbības un savas darbības izpētes grupas skolotājiem un skolu vadītājiem. 

 

Lasīts 530 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 24 decembris 2017 11:48
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Profesionālās pilnveides iespējas ķīmijas skolotājiem