Ir pieejams B-Learning mācību materiālu komplekts

Sadarbībā ar Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta Blended Learning  partneriem no Latvijas, Austrijas, Kipras un Lielbritānijas ir izveidots mācību materiālu komplekts (B-Learning Toolkit), kas paredzēts, lai efektīvāk savienotu tradicionālo un IKT balstītu mācību procesu un veicinātu pārmaiņu ieviešanu izglītības procesa organizācijā skolā.

Šobrīd Eiropa ir nozīmīgu izaicinājumu priekšā: klimata pārmaiņas, iedzīvotāju skaita samazināšanās un ekonomiskie draudi, kas saistīti ar tehnoloģiju lietojuma pieaugumu. Šie izaicinājumu prasa steidzamas pārmaiņas arī izglītības jomā, nodrošinot mūsu skolēnus ar tādām prasmēm, kas ļaus veiksmīgi dzīvot pasaulē, kas ir atšķirīga no tās, kādā izglītojās viņu vecāki. Arī izglītībai būtu jāseko līdzi tehnoloģiju uzplaukumam un pārmaiņām zināšanu pārvaldībā. Tomēr Eiropas izglītības sistēmas nespēj pietiekami ātri piedāvāt pedagoģiskus risinājumus tehnoloģiskajām inovācijām. 

Kombinētā mācīšanās (Blendedlearning) ir viens no veidiem, kā nodrošināt skolēnus ar prasmēm, kas atbilst 21.gadsimta vajadzībām un ļauj pilnvērtīgi izmantot tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Šī metodika piedāvā paņēmienus skolēnu virtuālās pieredzes iesaistīšanai mācīšanās procesā. Ar tās palīdzību tiek mazināta plaisa starp teoriju un reālo sociālo praksi. Kombinētā mācīšanās palīdz konstruēt ne tikai inovatīvu pieeju mācībām, bet arī veicina skolotāja interesi par skolēnam svarīgo un nozīmīgo. 
Mēs ceram, ka mācību metodiskais materiāls jums noderēs – lietojiet to, brīvi piemērojot un adaptējot savām vajadzībām. 
Mācību metodisko materiālu veido 7 temati (moduļi), kas viens otru papildina. Tā kā materiāls ir veidots lineārā formā, papildu ir sagatavotas vadlīnijas treneriem ar ieteikumiem programmas apguvei.  

Mācību metodiskais materiāls
Projekta plakāts

A.Špaca

Lasīts 579 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 04 novembris 2017 10:05
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Ir pieejams B-Learning mācību materiālu komplekts