Rīt klausāmies LR1 raidījumu «Zinātnieku nakts norisināsies 11 Latvijas pilsētās»

29. septembrī 11 Latvijas pilsētās - Rīgā, Salaspilī, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē, Cēsīs, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī - notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Šīgada tēma ir inovācijas zinātnē.

Durvis apmeklētājiem vērs augstskolas, zinātniskie institūti, muzeji un citas iestādes, kopumā piedāvājot apmeklēt vairāk nekā 50 norises vietas. Apmeklētājiem būs iespēja doties ekskursijās uz laboratorijām, piedalīties eksperimentos un pētnieciskajās darbnīcās, iesaistīties diskusijās ar zinātniekiem, kā arī iepazīt dažādas inovatīvas tehnoloģijas. Zinātnieku nakts pasākumu laikā ikviens varēs ielūkoties zinātnieku laboratorijās, kā arī aizdomāties par to, kas nodarbina zinātnieku prātus visdažādākajās nozarēs.

28. septembrī (ceturtdien) Raidījumā Zināmais nezināmajā par Zinātnieku nakts norisēm stāsta Vides risinājumu institūta izpilddirektore Inese Suija-Markova, Rīgas Tehniskās universitātes Materiālu un konstrukciju institūta vadošais pētnieks Kaspars Kalniņš un Valsts izglītības attīstības aģentūras Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departamenta Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vadītāja Maija Bundule.

Raidījuma sākums 10:07. Vēlāk ir iespējams noklausīties arī raidījuma ierakstu.

Ar pilnu Zinātnieku nakts pasākumu programmu var iepazīties www.zinatniekunakts.lv.

 

Lasīts 721 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 27 septembris 2017 23:15
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Rīt klausāmies LR1 raidījumu «Zinātnieku nakts norisināsies 11 Latvijas pilsētās»