Drukāt šo lapu

Brīvprātīgais skolu tīkls – kompetenču pieejas izglītībā sekmīgai īstenošanai

Trešdien, 10. maijā, plkst. 12.00 Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles ielā 64, notiks oficiālā brīvprātīgo skolu tīkla darbības atklāšana.

Brīvprātīgais skolu tīkls ir izveidots, aizsākot pilsonisko iniciatīvu „Atklāj sevi un savas skolas kompetenci!” 2017. gada februārī, un to iniciēja Rīgas Juglas vidusskolas diretore Aija Melle un Mūžizglītības un kultūras institūta „Vitae” valdes priekšsēdētājs Rolands Ozols. 

Brīvprātīgā skolu tīkla uzdevums ir veicināt  izglītības iestāžu sadarbību un inovācijas metodiskā darba jautājumos skolā, novadā un Latvijā, īstenojot pāreju uz kompetencēs balstītu izglītību. Tīkla darbībā ir aicinātas iesaistīties visas ieinteresētās izglītības iestādes no pirmsskolas līdz augstākajai izglītībai, iekļaujot gan vispārējās, gan profesionālās, gan interešu un kultūrizglītības iestādes.

Laikā līdz 10. maijam brīvprātīgā skolu tīkla darbības pamatprincipus izstrādāja vairāk nekā 80 dažādu izglītības iestāžu pārstāvju iniciatīvas grupa, diskutējot par aktuālajiem jautājumiem. Pēdējā darba grupas tikšanās reizē tika apstiprinātas trīs koordinējošās izglītības iestādes pirmajiem sešiem mēnešiem – Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija un Siguldas Valsts ģimnāzija. Katra koordinējošā skola ir izvēlējusies vienu prioritāti, kurā citām izglītības iestādēm piedāvās trīs aktivitāšu ciklu sešu mēnešu periodā.

Par centrālo gada pasākumu kļūs divu dienu skolu tīkla universitāte, kuras laikā skolas piedāvās pašu veidotas un aprobētas metodiskās darbnīcas, un pirmais šāda veida pasākums ir plānots 2017. gada augustā. Skolu tīkla sekretariāta funkcijas sākotnējā periodā īstenos Mūžizglītības un kultūras institūts „Vitae”.

Darba kārtība(16.67 KB)

Pieteikties dalībaipasākumā iespējams, izmantojot šo saiti -https://goo.gl/forms/ufQJTmBRI2QqDVLu1 (ja saite neatveras, lūgums to iekopēt un ievietot interneta adrešu joslā).

Citu informāciju iespējams iegūt, sūtot jautājumus uz e-pastuŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai arī zvanot pa tālruni 29179865.

Lasīts 696 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 09 maijs 2017 16:46
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus