RTU MLĶF Studentu padome aicina uz pasākumu “Kreatīvās Ķīmiķu Dienas”

Ikgadējais ķīmiķu pasākums ir klāt! Nedēļā no 8.-12. maijam visiem studentiem un skolēniem ir iespēja pieteikties ekskursijām pa dažādiem RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes institūtiem. Pieredzējuši studenti stāsta par pētniecību, par darbu zinātnē, pētīšanas iekārtām un veidiem vieglā, saprotamā valodā.

Savukārt pēdējā pasākuma dienā, 12. maijā plkst. 17:00 MLĶF pagalmā (Rīgā, Āzenes ielā 14/24), ir noslēguma pasākums - MLĶF Studentu svētki. Tā laikā notiek eksperimentu demonstrējumi, rotaļas, darbnīcas (piemēram, ķīmiķu saldējuma pagatavošana). Fakultātes iekštelpās ir iespēja ļauties galda spēļu burvībai, kā arī šogad pēc oficiālās daļas tiks atklātas izremontētās telpas – Studentu pašpārvaldes telpa un iekārtotais atpūtas stūris studentiem.

Vakars noslēgsies neformālā gaisotnē, kuru ievadīs vecāko kursu studentu lekcija par pieredzi un iedvesmu. Ikviens interesents laipni gaidīts!

Piesakies ekskursijām šeit: http://ej.uz/mlkfekskursija

Lasīts 963 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 08 maijs 2017 23:07
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi RTU MLĶF Studentu padome aicina uz pasākumu “Kreatīvās Ķīmiķu Dienas”