17. martā LU Ķīmijas fakultāte aicina uz Atvērto durvju dienu

Piektdien, 17. martā, plkst. 14.30 Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē (Rīgā, Jelgavas ielā 1, Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, 601. auditorijā) notiks Atvērto durvju diena.

Atvērto durvju dienu pasākumā studētgribētājus uzrunās  fakultātes dekāne, programmu direktori un  bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kas pastāstīs par studiju programmām, dokumentu iesniegšanu, studiju uzsākšanu, mācībām un absolventu nākotnes perspektīvām. Visi dalībnieki  varēs iepazīties ar fakultātes laboratorijām Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, studiju procesa organizāciju un zinātniskiem pētījumiem.

LU Ķīmijas fakultātē var apgūt visu līmeņa augstāko izglītību ķīmijā, sākot ar Ķīmijas bakalaura programmu un turpinot studijas  maģistra un doktora programmās. 

Vidusskolas absolventiem fakultātē tiek piedāvātas divas pamatstudiju programmas:

  • Ķīmijas bakalaura studiju programma  (3 gadi). Programmai piešķirts Eirobakalaura kvalitātes novērtējums. Absolventi iegūst dabaszinātņu bakalaura grādu ķīmijā.
  • Dabaszinātņu un informācijas tehnoloģijas skolotājs – otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programma (4 gadi). Absolventi iegūst profesionālo bakalaura grādu dabaszinātnēs un informācijas tehnoloģijā un divu mācību priekšmetu skolotāja kvalifikāciju vai matemātikas skolotāja kvalifikāciju.

Ķīmijas bakalaura studiju absolventi pēc pamatstudiju  beigšanas var uzsākt darba gaitas vai arī turpināt studijas: Ķīmijas maģistra studiju programmā vai – profesionālā augstākās izglītības maģistra studiju programmā  „Darba vides aizsardzība un ekspertīze”.

Atvērto durvju dienā uzzināsiet ne tikai to, kas jādara, lai kļūtu par fakultātes studentu, bet satiksiet arī ķīmiķus, darba aizsardzības speciālistus, topošos skolotājus  un  programmas organizatorus. 

Anda Prikšāne

Lasīts 1571 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 14 marts 2017 19:58
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi 17. martā LU Ķīmijas fakultāte aicina uz Atvērto durvju dienu