Izcili skolotāji tiksies „Ekselences balvas” finālā (papildināts)

22. februārī norisināsies „Ekselences balvas” fināls, kurā no kopumā balvai izvirzītajiem 142 skolotājiem tiksies 25 finālisti – progresīvi piecu jomu - bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas - skolotāji, kuri vada mūsdienīgas  un aizraujošas mācību stundas, ieinteresē skolēnus un palīdz viņiem sasniegt labus rezultātus. 

Konkurss „Ekselences balva” norisinās jau sesto gadu. Tiekoties finālā, skolotāji vadīs mācību stundu, dalīsies pieredzē, kā risināt dažādas mācību situācijas, kā arī diskutēs par to, ko nozīmē mācīt eksaktos mācību priekšmetus un ekonomiku.

Stundu vadīšana norisināsies 22. februārī plkst. 10.00-13.00 Mārupes vidusskolā (Kantora iela 97, Mārupe). Finālā tiks noskaidrots uzvarētājs katrā no piecām jomām. Laureātu apbalvošanas ceremonija notiks plkst. 17.30 – 18.30 LU Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19. Tā būs vērojama tiešraidē LU portāla kanālā. Tajā laureātus sveiks Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks.
 
Naudas balvu 1400 eiro apmērā katram balvas ieguvējam nodrošinās Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, AS „Swedbank”, AS „Latvijas valsts meži” un SIA „Metrum”.

„Ekselences balvas” konkursu organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (iepriekš – Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs) sadarbībā ar LU fondu un Valsts izglītības satura centru.

Balvas žūrijas komisijā darbojas pārstāvji no Latvijas Universitātes, Valsts izglītības satura centra, uzņēmēju asociācijām un uzņēmumiem, kā arī iepriekšējā gada „Ekselences balvas” laureāti.

Noskaidroti skolotāji – Ekselences balvas laureāti!

Lasīts 1203 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 23 februāris 2017 08:03
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Izcili skolotāji tiksies „Ekselences balvas” finālā (papildināts)