2016./2017. mācību gada diagnosticējošie darbi fizikā un ķīmijā 11. klasē

2017. gada 30. martā paredzēti diagnosticējošie laboratorijas darbi 11. klasē ar mērķi novērtēt izglītojamo eksperimentālās prasmes fizikā un eksperimentālās un sadarbības prasmes ķīmijā un pilnveidot tās. Skola var izvēlēties, kurā diagnosticējošajā darbā piedalīties.

Diagnosticējošo darbu programmas tiks publicētas 2017. gada janvārī VISC mājaslapā. Diagnosticējošie darbi notiks rakstveidā. Uzdevumi veidoti latviešu valodā. Diagnosticējošo darbu saturu veido darba uzdevums, darbā nepieciešamo ierīču saraksts un darba gaita. Darba izpildei paredzētais laiks tiks publicēts diagnosticējošo darbu programmā.

Diagnosticējošo darbu veikšanai būs nepieciešami ķīmijas un fizikas mācību priekšmeta programmas paraugā minētie mācību satura apguvei izmantojamie mācību līdzekļi (skat. VISC vietnē: Vispārējā izglītība > Izglītības saturs >Programmas). 

Izglītojamo eksperimentālās prasmes diagnosticējošā darba izpildes laikā vērtē pēc VISC izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem. Vērtējums diagnosticējošajā darbā tiek izteikts punktos un procentos. Darbu vēlams sākt otrajā mācību stundā. Darba vadītājs ir fizikas vai ķīmijas skolotājs (atbilstoši diagnosticējošam darbam). Skolās, kurās ir vairākas paralēlklases, eksperimentālo prasmju vērtēšanā vēlams iesaistīt paralēlklašu fizikas vai ķīmijas skolotāju vai tehnisko personālu (laborantu). 

Diagnosticējošā darba materiālu un elektronisko rezultātu kopsavilkuma tabulu VISC publicēs valsts pārbaudes darbu materiālu piegādes interneta vietnē dienu pirms diagnosticējošā darba norises.

Diagnosticējošo darbu rezultāti netiks izmantoti, lai vērtētu konkrētās skolas vai kādas skolu grupas mācību darba kvalitāti.

Lasīts 1315 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 22 augusts 2016 19:47
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi 2016./2017. mācību gada diagnosticējošie darbi fizikā un ķīmijā 11. klasē