2016./2017.mācību gada diagnosticējošie darbi fizikā un ķīmijā 10. klasē

Diagnosticējošie darbi 10. klasei arī 2016./2017. mācību gadā tiek organizēti, ar mērķi novērtēt skolēnu pamatskolā apgūtās zināšanas un prasmes fizikā un ķīmijā, iegūstot detalizētu atgriezenisko saiti rezultātu izvērtēšanai un pilnveidei mācību procesā vidusskolā.

To norise paredzēta vienā dienā – 2016. gada 22. septembrī. Arī šoreiz skola varēs izvēlēties, kurā diagnosticējošajā darbā piedalīties. Diagnosticējošo darbu programmas tiks publicētas 2016.gada augusta beigās VISC mājaslapā. Uzdevumi veidoti latviešu un krievu valodā. Darbam būs divi varianti.

Darba izpildei paredzētas 40 minūtes. Darbā iekļauti 30 – 35 atbilžu izvēles uzdevumi. Vērtējums diagnosticējošajā darbā tiek izteikts punktos un procentos. Darbu vēlams sākt otrajā mācību stundā. Darba vadītājs drīkst būt attiecīgo mācību stundu skolotājs.

Diagnosticējošo darbu norise ir paredzēta rakstveidā vai tiešsaistē Uzdevumi.lv platformā. Katra skola var izvēlēties diagnosticējošā darba norises veidu. Ja skola izvēlas organizēt abus diagnosticējošos darbus, tad vienu darbu var organizēt rakstveidā, bet otru – tiešsaistē. Plašāku informāciju par diagnosticējošo darbu norisi tiešsaistē VISC publicēs mājaslapā 2016. gada septembra sākumā.

Diagnosticējošo darbu rakstveida norisei darbu materiālu un elektronisko rezultātu kopsavilkumu tabulas VISC publicēs valsts pārbaudes darbu materiālu piegādes interneta vietnē dienu pirms diagnosticējošo darbu norises.

Diagnosticējošo darbu rezultāti netiks izmantoti, lai vērtētu konkrētās skolas vai kādas skolu grupas mācību darba kvalitāti.

Fizika un ķīmija 10. klasei rakstveidā

Fizika un ķīmija 10. klasei tiešsaistē

Diagnosticējošais darbs ķīmijā 10. klasei 2016./2017. mācību gadā: rezultātu analīze un ieteikumi

Lasīts 1652 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 24 decembris 2016 23:14
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi 2016./2017.mācību gada diagnosticējošie darbi fizikā un ķīmijā 10. klasē