Notikumi

Turpinot īstenot projektu "Izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas izveide un īstenošana", Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi iepirkumu par Izglītības kvalitātes novērtēšanas monitoringa sistēmas un monitoringa rīku apraksta izstrādi, kas ļaus turpināt projektā plānotās aktivitātes, informēja IZM.

Šī gada Nobela prēmija ķīmijā piešķirta amerikāņu un britu zinātniekiem par proteīnu izstrādi, kas "atrisina cilvēces ķīmiskās problēmas", 3. oktobrī paziņoja Zviedrijas Zinātņu akadēmija.

JĶS nodarbības notiek LU Ķīmijas fakultātē, 623. telpā Jelgavas iela 1, Rīgā katra mēneša 1. sestdienā plkst. 1000-1400.

Zinātnes skola LABORATORIUM 30. septembrī aicina 10 -12. klases skolēnus uz bezmaksas iepazīšanās ķīmijas nodarbību "Zinātnes skolā Laboratorium"

Skolotāji saņems no šā gada septembra 710 eiro par likmi, kas ir par 30 eiro vairāk nekā iepriekš. Tas gan nepacels Latviju no pēdējās vietas OECD valstu pedagogu algu sarakstā.

Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) uzsāk Eiropas Savienības programmas Erasmus+ līdzfinansēta sadarbības projekta ar Ekonomiskās attīstības un sadarbības organizāciju (OECD) “Latvijas izglītības un prasmju stratēģijas attīstība” īstenošanu.

65% skolu trūkst dažādu priekšmetu pedagogu, liecina Neatkarīgās izglītības biedrības veiktā skolu direktoru aptauja. Kā informēja biedrībā, vien 35% skolu direktoru atzinuši, ka šobrīd ar pedagogu trūkuma problēmu nesaskaras.

Sākoties jaunajam mācību gadam, vēlamies informēt par Apgāda Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupas jaunumiem.

Atsākas pulciņš "Visaptverošā ķīmija", kas ir nodarbības vidusskolēniem (9.-12. klase). Nodarbības notiks ceturtdienās, sākums 17:00. Norises vieta ir RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte P. Valdena iela 3/7 - 272.

Piektdien, 2018. gada 31. augustā, plkst. 13.30 lidostas “Rīga” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia” notiks Latvijas zinātnes mēnesim veltīts izstādes “ZINĀT! TAS IR LATVIJAS DABĀ” atklāšanas pasākums.

1 lapa no 54
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi