Notikumi

VISC aicina attiecīgo mācību priekšmetu pedagogus un speciālistus pieteikties 2016./2017. mācību gada centralizēto eksāmenu vērtēšanai, aizpildot elektronisko pieteikumu saskaņā ar iepirkuma Nr. VISC 2017/03 "Centralizēto eksāmenu vērtētāju pakalpojumi" instrukciju. 

1. janvārī spēkā stājas grozījumi Izglītības likumā, kas paredz samazināt pedagogu kvalitātes pakāpju skaitu no piecām uz trim.

Valsts izglītības satura centrs ir atlasījis 100 no 235 izglītības iestādēm, ko pašvaldības no visas Latvijas nominēja dalībai mācību satura aprobācijā projekta Nr.8.3.1.1/16/I/002 “Kompetenču pieeja mācību saturā” ietvaros. Sadarbība ar šīm izglītības iestādēm sāksies šī gada februārī.

Gandrīz ikviens zina izcilu pedagogu, ar kuru var lepoties un kura mācību stundas tiek apmeklētas ar aizrautības pilnām acīm un prieku. Latvijas Universitāte (LU) aicina izvirzīt progresīvus un lieliskus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus „Ekselences balvai”.

Lasīt vairāk...

Jau astoto gadu, no 8. februāra līdz 8. martam, AS Grindeks aicina 9.-12. klašu skolēnus, kuriem ir padziļināta interese par ķīmiju un ar to saistītajām zinātnēm, piedalīties „Profesiju dienās skolēniem” un novērtēt savas izredzes nākotnē kļūt par farmācijas nozares profesionāli.

Lasīt vairāk...

1. janvārī spēkā stājušies tā dēvētie Izglītības likuma lojalitātes grozījumi, kas nosaka gadījumus, kad iespējams no darba atbrīvot valstij nelojālus pedagogus.

Lai veiktu resursu koncentrāciju un panāktu iespējami efektīvu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir pieņēmusi lēmumu ar 2017. gada augustu reorganizēt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (akadēmija), pievienojot to Latvijas Universitātei (LU).

1 lapa no 42
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi