Trešdiena, 07 oktobris 2015 19:31

2015.10.06. Konkurss “Ja es būtu ķīmiķis...”.

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju  asociācija (LAĶĪFA) izsludina skolēnu radošo eksperimentu konkursu “Ja es būtu ķīmiķis...”. Konkursa mērķis ir iesaistīt Latvijas 7.-9. klašu skolēnus un viņu ģimenes locekļus, kā arī skolu mācībspēkus aktivitātēs, kas sekmētu viņu izpratni un zināšanas par ķīmijas nozari un ķīmiķa profesiju. 

Kā piedalīties konkursā? 

Konkursā aicināti pieteikties 7.-9. klašu grupu skolēni. Dalībniekiem (no 2 līdz 10 skolēniem) skolotāja vadībā ir jāsagatavo radošs darbs, kas atspoguļo eksperimentu par tematu “Ja es būtu ķīmiķis...”. Konkursa darbu formātam nav ierobežojumu – tas var būt zīmējums, makets, fotostāsts vai video – pēc brīvas izvēles. 

Atkarībā no izvēlētā formāta, sagatavotais darbs kopā ar kontaktinformāciju līdz 13. novembrim jānosūta uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu: McCann Consulting, Krišjāņa Barona iela 45/47, Rīga, LV-1011 ar norādi ““Ja es būtu ķīmiķis...” konkurss”.

Darbu vērtēšana un balvas 

Visus pieteiktos darbus izvērtēs īpaši izveidota žūrija pēc šādiem kritērijiem - darba apjoms un ieguldījums, sasaiste ar ķīmijas zinātni un radošā izdoma. Tāpat par visiem iesniegtajiem darbiem ikviens varēs balsot publiskajā balsojumā mājaslapā www.kimiko.lv sadaļā “Konkurss” ar sociālo tīklu pogu palīdzību, daloties ar ziņu sociālos tīklos Facebook, Twitter un draugiem.lv.

Uzvarētāju grupas skolēni un skolotājs saņems lielisku iespēju apmeklēt AHHAA zinātnes centru Tartū (Igaunijā). Visi iesniegtie darbi tiks publicēti kimiko.lv mājaslapā, bet konkursa rezultātus paziņos 30. novembrī. 

Plašāk ar konkursa noteikumiem var iepazīties mājaslapā www.kimiko.lv sadaļā “Konkurss”. 

Mājaslapā www.kimiko.lv vienuviet var iepazīties ar praktiskajiem video eksperimentiem, studiju programmām un konkrētām prakses un darba iespējam, kā arī citu aktuālo informāciju.

Lasīts 2005 reizes
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2015.10.06. Konkurss “Ja es būtu ķīmiķis...”.