Sestdiena, 02 maijs 2015 22:18

2015.04.28. Noskaidroti skolēnu virtuālā konkursa laureāti

Piecu mēnešu garumā laikā no 2014. gada 24. novembra līdz 2015.gada 25. aprīlim Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv norisinājās virtuālais konkurss „Domā! Zini! Mācies!”.

Starp aptuveni 200 dalībniekiem ir noskaidrots 31 laureāts, kurš balvā iegūst dalību atraktīvā un izzinošā trīs dienu pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”.

Konkursā piedalījās 7. – 9. klases skolēni. Katru otro nedēļu viņi risināja 8 āķīgus uzdevumus dabaszinātnēs un matemātikā, papildinot zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos, pierādot savu erudīciju un sacenšoties ar jauniešiem visā Latvijā. Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs konkursu organizē jau sesto gadu. 

Centra komanda saka lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri  parādīja sevi kā aizrautīgus, zinātkārus un erudītus jauniešus un nezaudēja entuziasmu visa konkursa garumā.

Konkurss notiek, pateicoties naftas produktu transportēšanas uzņēmuma SIA “LatRosTrans” finansiālam atbalstam. Projektu administrē Latvijas Universitātes Fonds un atbalsta Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un izglītības uzņēmums „Lielvārds”.

 

Avots: http://www.dzm.lu.lv/aktualitates/04-2015/noskaidroti_skolenu_virtuala_konkursa_laureati

Lasīts 1360 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 02 maijs 2015 22:30
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2015.04.28. Noskaidroti skolēnu virtuālā konkursa laureāti