2017.10.08. Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte organizē 12. Jauno ķīmiķu konkursu

Uzzini, izpēti, noskaidro, eksperimentē ... Ķīmija ir aizraujoša, noslēpumaina un arī tāda, kur nepieciešams pārvarēt grūtības. Arī šajā mācību gadā aicinām Tevi piedalīties Jauno ķīmiķu konkursā.

Tā būs lieliska iespēja pārbaudīt savas zināšanas ķīmijā un, iespējams, sagatavoties arī ķīmijas olimpiādēm un citiem konkursiem. Vairākiem konkursa uzdevumiem nebūs iespējams atrast atbildes, pārzinot tikai mācību grāmatas saturu, to risināšanai būs nepieciešams pašiem meklēt informāciju, kas ir lieliska iespēja iemācīties ko jaunu.

Konkursam plānotas 4 kārtas: 3 neklātienes kārtas un 1 klātienes kārta.

Neklātienes kārtās Tu risināsi uzdevumus, kuru risināšanā tu vari konsultēties ar skolas biedriem, skolotājiem, vecākiem u.c., kā arī izmantot visus iespējamus literatūras avotus.

Pirmā kārta norisināsies no 06.10. – 06.11.2017.

Šogad konkursa norisē ir izmaiņas – konkurss notiks skolas.lu.lv mājaslapā. Precīza saite:

https://skolas.lu.lv/enrol/index.php?id=1274

Skolēniem nepieciešams veikt pašreģistrāciju, izmantojot atbilstošās kursa aprakstā dotās paroles. Vidusskolēniem testu pildīšanai ir atvēlētas 15 minūtes. Visu klašu skolēniem testu pildīšanai ir paredzēts tikai viens mēģinājums, savukārt pārējo uzdevumu pildīšanai ir neierobežots mēģinājumu skaits, no kuriem vērtēts tiks pēdējais iesniegtais mēģinājums. 

Klātienes kārta notiks Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. Te uzdevumus būs nepieciešams  risināt bez papildlīdzekļiem, apliecinot savas zināšanas. Klātienes kārtā paredzēts veikt arī laboratorijas darbu DAC ķīmijas laboratorijā.

Papildus informāciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Lasīts 3093 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 08 oktobris 2017 10:52
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2017.10.08. Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte organizē 12. Jauno ķīmiķu konkursu