2018.05.11. Par iespēju sagatavojies 12. klases centralizētajiem eksāmeniem kopā ar LU mācībspēkiem!

Latvijas Universitātes (LU) modernākajā ēkā, Akadēmiskā centra Dabas mājā, piektdien, 11. maijā, vidusskolēni tiek aicināti kopā ar Universitātes mācībspēkiem sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem.

Skolēni varēs saņemt praktiskus padomus, ko svarīgi ņemt vērā, gatavojoties eksāmeniem, kā arī uzzināt par studiju iespējām LU.

Vairāki LU pasniedzēji, kas ir savu nozaru speciālisti un arī saistīti ar dažāda veida pārbaudījumu sastādīšanu un vērtēšanu, skolēniem sniegs padomus, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem tādos priekšmetos, kā latviešu valoda, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika un vēsture. Nelielu lekciju ciklā jauniešiem būs iespēja uzzināt detalizēti par niansēm, ko vērts atkārtot pirms gaidāmajiem eksāmeniem, kā arī LU pasniedzēji norādīs uz visbiežāk pieļautajām kļūdām eksāmenos iepriekšējos gados.

Šī būs laba iespēja uz eksāmeniem paskatīties no cita skatpunkta, pārliecināta pasniedzēja Maruta Avotiņa, kura skolēniem sniegs padomus, kā vislabāk nokārtot matemātikas eksāmenus.

“Matemātikas skolotājs pastāsta vienu, bet mēs uz eksāmeniem paskatīsimies no cita viedokļa. Sniegsim dažādus piemērus un galvenos faktus, kas noteikti jāzina uz eksāmenu,” uzsver M. Avotiņa.

Papildus lekcijām jauniešiem būs iespēja klātienē vēl reizi iegūt visu interesējošo informāciju par katru no LU fakultātēm un to piedāvātajām studiju programmām fakultāšu stendos.

Tā arī būs lieliska iespēja iepazīties ar LU Akadēmiskā centra pirmo ēku – Dabas māju –, kur mājvieta ir Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātei, Ķīmijas fakultātei un Bioloģijas fakultāte. Pašlaik blakus Dabas mājai top jaunā Zinātņu māja, kur atradīsies Medicīnas fakultāte un Fizikas un matemātikas fakultāte.

Programma

10:00-14.00 Fakultāšu stendos iespēja uzzināt visu interesējošo informāciju par katru no fakultātēm un studijām, kā arī par piedāvātajām iespējām no citām LU struktūrvienībām (LU sports, stipendijas, karjeras centrs un citas piedāvātās iespējas)

11:00 - Padomi latviešu valodā (“Magnum” auditorija, 1. stāvs).

12:00 - Padomi matemātikā (“Magnum” auditorija, 1. stāvs).

No 14:00 - Padomi fizikā, bioloģijā, ķīmijā (“Magnum” auditorijā, 1. stāvs).

14:00 - Padomi vēsturē (Dextrum I auditorija, 1. stāvs).

Eksāmenu konsultācijas ir bez maksas un aicināts pieteikties jebkurš Latvijas vidusskolēns.

Lūdzam aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU.

LU Akadēmiskā centra Dabas māja atrodas Jelgavas ielā 1, Torņakalnā.

LU Komunikācijas un inovāciju departaments

Lasīts 709 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 28 aprīlis 2018 23:27
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2018.05.11. Par iespēju sagatavojies 12. klases centralizētajiem eksāmeniem kopā ar LU mācībspēkiem!