2017.09.08. Francijas Izglītības un zinātnes ministrijas eksperts dalīsies zinātnes komunikācijas pieredzē

Piektdien, 8. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā Āzenes ielā 22 11.stāvā Francijas Izglītības un zinātnes ministrijas eksperts Nikolā Ngo uzstāsies ar lekciju- semināru “Kā attīstīt zinātnes kultūru un sekmēt zinātnes komunikāciju. Francijas nacionālā zinātnes, tehnikas un industriālās kultūras stratēģija un zinātnes komunikācija Francijā”.

Semināru atklās Augstākās izglītības un zinātnes departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības jautājumos Inga Jēkabsone.

Nikolā Ngo ir Francijas augstākās izglītības un zinātnes ministrijas Pētniecības un inovāciju ğenerāldirekcijas Zinātnes kultūras un saiknes ar sabiedrību departamenta direktora vietnieks.

Studējis matemātiku, vēlāk pievērsies zinātnes komunikācijai. Viens no Francijas Nacionālās zinātnes, tehnikas un industriālās kultūras stratēģijas līdzautoriem. Darbs pie Stratēģijas noslēdzās 2017. gada martā, un Stratēģijā ir daļa no Augstākās izglītības un Zinātnes Baltās grāmatas. Tās mērķis ir iedzīvotāju izglītošana, sniedzot nepieciešamās zināšanas zinātkāres un kritiskās domas veicināšanai.  Nikolā Ngo ir bijis iesaistīts pasākuma Zinātnieku nakts organizēšanā.

Lekcija notiks piektdien, 8. septembrī no plkst. 10.00 līdz 12.00 RTU Ķīpsalas studentu pilsētiņā (kopmītņu ēka, ieeja no peldbaseina puses, vizualizācija zemāk) Āzenes ielā 22 11.stāvā.

Lasīts 580 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 05 septembris 2017 12:54
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.09.08. Francijas Izglītības un zinātnes ministrijas eksperts dalīsies zinātnes komunikācijas pieredzē