Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 18 augusts 2017 - Ķīmijas skolotājs

Pārtikas un veterinārais dienests paziņojis, ka konkrētā AS "Tukuma straume" ražotās sausās barības "Dogo" partijā atrasta neatļauta viela karbamīds. "MansDraugs" skaidro, kas tā ir par vielu un vai karbamīds, ko sauc arī par urīnvielu, ir cilvēka un dzīvnieka veselībai kaitīgs.

Publicēts Ķīmijas jaunumi

Уже со следующего учебного года Латвия начинает переход на новую систему образования. Ее цель — вырастить конкурентоспособного человека, который сможет ориентироваться в современной среде. Сегодня впервые с более детальным планом нового содержания образования ознакомили директоров школ, рассказывает передача «Сегодня вечером» на LTV7.

Publicēts Viedokļi
Piektdiena, 18 augusts 2017 18:47

Aktuālais 2017./2018. mācību gadā

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir sagatavojusi informatīvu materiālu “2017./2018. mācību gada aktualitātes”, kurā raksturoti ministrijas prioritārie darbības virzieni un jaunajā mācību gadā plānotie nozīmīgākie pasākumi.

Publicēts Notikumi

Izglītības un zinātnes ministrija 18. augustā organizē vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu direktoru un pašvaldību izglītības speciālistu izglītības konferenci, kurā informēs par jaunā mācību satura ieviešanu, skolēnu sasniegumu vērtēšanu, mācīšanas pieejas maiņu un mācību darba organizāciju.

Publicēts Notikumi
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 18 augusts 2017