Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 04 novembris 2017 - Ķīmijas skolotājs

Jau sesto gadu Daugavpils Universitātē norisināsies Zinātnes skola, kuras ietvaros 10.–12. klašu skolēni varēs piedalīties lekcijās un praktiskajās nodarbībās, satikt sabiedrībā pazīstamas personības un izcilus zinātniekus, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, kā arī iemācīties strādāt ar modernu zinātnisko aprīkojumu.

Lasīt vairāk...

Publicēts Notikumi

Jau sesto gadu Daugavpils Universitātē norisināsies Zinātnes skola, kuras ietvaros 10. – 12. klašu skolēni varēs piedalīties bezmaksas lekcijās un praktiskajās nodarbībās, satikt sabiedrībā pazīstamas personības un izcilus zinātniekus, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, kā arī iemācīties strādāt ar modernu zinātnisko aprīkojumu.

Sadarbībā ar Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta Blended Learning  partneriem no Latvijas, Austrijas, Kipras un Lielbritānijas ir izveidots mācību materiālu komplekts (B-Learning Toolkit), kas paredzēts, lai efektīvāk savienotu tradicionālo un IKT balstītu mācību procesu un veicinātu pārmaiņu ieviešanu izglītības procesa organizācijā skolā.

Publicēts Notikumi
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 04 novembris 2017